Technik elektronik – elektronika, automatyka, robotyka 92 wyświetlenia1 aplikacja

Zakres obowiązków

  • Diagnoza, naprawa elektroniki przemysłowej

  • Wymiana komponentów oraz modułów elektronicznych

  • Raportowanie przebiegu diagnozy i naprawy oraz testów urządzeń

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowania

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyjazną atmosferę pracy i opiekę opiekuna na początkowych szczeblach kariery

  • Pracę w centrum Wrocławia z bardzo dobrym dojazdem

  • Możliwość awansu i rozwoju w związku z dynamicznym rozwojem

  • Niezbędne wyposażenie i narzędzia pracy – praca na sprawdzonych i zadbanych narzędziach to dla nas podstawa

  • Stabilną pracę, jednozmianową, od poniedziałku do piątku

  • Elastyczny czas pracy

Benefity

  • Lokalizacja w centrum Wrocławia
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Możliwość uzyskania uprawnień
  • Parking dla pracowników
  • Kawa / herbata / napoje
  • Spotkania integracyjne

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne – elektronik lub pokrewne

  • Praktyczne umiejętności lutowania elementów elektronicznych

  • Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych (miernik, oscyloskop, itp.)

  • Chęć ciągłego rozwoju poprzez kursy, szkolenia oraz rozwiązywanie nowych problemów technicznych

Mile widziane

  • Doświadczenie w naprawach urządzeń elektronicznych, o których opowiesz nam na rozmowie kwalifikacyjnej.

  • Pasja do elektroniki i automatyki. Jeżeli zrobiłeś “coś” fajnego lub masz takie marzenia – opowiedz nam o tym. Wspieramy ciekawe pomysły z zakresu elektroniki i automatyki przemysłowej.

Więcej informacji na portalu pracuj.pl

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie