Technik / Inżynier – serwis elektronika, automatyka, mechatronika 104 wyświetlenia

Twój zakres obowiązków:

  • Diagnoza, naprawa elektroniki przemysłowej

  • Wymiana komponentów oraz modułów elektronicznych

  • Raportowanie przebiegu diagnozy i naprawy oraz testów urządzeń

backgroundImage

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne

  • Praktyczne umiejętności lutowania elementów elektronicznych

  • Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych (miernik, oscyloskop, itp.)

  • Chęć ciągłego rozwoju poprzez kursy, szkolenia oraz rozwiązywanie nowych problemów technicznych

Mile widziane

  • Doświadczenie w naprawach urządzeń elektronicznych

  • Pasja do elektroniki i automatyki 🙂 Jeżeli zrobiłeś “coś” fajnego lub masz takie plany – opowiedz nam o tym. Wspieramy ciekawe pomysły z zakresu elektroniki i automatyki przemysłowej.

To oferujemy

  • Otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie

  • Proponujemy Ci stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Poczujesz przyjazną atmosferę już od pierwszego dnia pracy, a koledzy zaopiekują się Tobą i wprowadzą w obowiązki

  • Łatwo dojedziesz do naszej siedziby w centrum Wrocławia

  • Masz możliwość awansu i rozwoju w związku z dynamiczną rozbudową działu

  • Do Twojej dyspozycji będą niezbędne wyposażenie i narzędzia pracy – sprawdzone i zadbane narzędzia to dla nas podstawa

Zapraszamy do aplikowania 🙂

Więcej podobnych ofert znajdziesz naszym profilu na portalu pracuj.pl

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie