Technik/Inżynier Serwisu 140 wyświetleń4 aplikacje

Zadania:

  • prowadzenie serwisu, konserwacji, napraw i programowania systemów niskoprądowych, przede wszystkim systemów SSP, DSO, SSWiN, CCTV, SKD;
  • uczestnictwo w pracach montażowych i modernizacyjnych w/w systemów,
  • prowadzenie i bieżąca aktualizacja schematów instalacji dla konserwowanych obiektów.

Kogo szukamy?

  • osoby z umiejętnościami manualnymi: montaż urządzeń, podłączanie przewodów, lutowanie itp.;
  • osoby ze znajomością podstaw elektrotechniki, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • osoby pracowitej, samodzielnej, odpowiedzialnej, dyspozycyjnej, komunikatywnej;
  • konieczne: prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP do 1 kV;
  • znajomość zagadnień ogólnobudowlanych i instalacyjnych oraz przepisów i norm,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • samochód służbowy,
  • niezbędne narzędzia (telefon, komputer, sprzęt serwisowy itp.),
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w licznych szkoleniach branżowych,
  • pracę w firmie specjalizującej się w zaawansowanych technologicznie systemach bezpieczeństwa pożarowego budynków,
  • pakiet socjalny (MultiSport, Medicover),
  • pracę w kameralnym otoczeniu ludzi przez wiele lat związanych z firmą.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas