Technik Serwisant / Monter 47 wyświetleń

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Sprawdzanie infrastruktury, systemów antenowych i technologii systemowych ¬
• Uruchamianie, rozbudowa i odnawianie obiektów stacji telekomunikacyjnych
• ¬Instalacja / konserwacja systemów teletechnicznych i systemów bezpieczeństwa (np. drabin i poręczy) ¬
• Instalacja / konserwacja tras kablowych dla instalacji elektrycznych i antenowych ¬
• Diagnoza błędów i serwis naprawczy
NASZA OFERTA:
• Umowa na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin z atrakcyjnym i adekwatnym do wyników pracy wynagrodzeniem ¬
• Gruntowne szkolenia prowadzone przez doświadczonych kolegów ¬
• Samochód służbowy wyposażony w wysokiej jakości narzędzia i środki ochrony osobistej i nowoczesną odzież roboczą ¬
• Pokrycie kosztów egzaminów wysokościowych i szkolenia wspinaczkowego ¬
• Praca w dwuosobowym zespole z zaangażowanymi kolegami ¬
• Wyjątkowe lokalizacje i ekscytujące zadania ¬
• Samodzielna organizacja pracy ¬
• Różnorodne możliwości dalszego kształcenia oraz rozwoju kariery ¬
• Zwrot kosztów noclegu i swobodny wybór zakwaterowania ¬
• Dodatek z tytułu opieki nad dzieckiem
PROFIL KANDYDATA:
• ¬Wykształcenie zawodowe w dziedzinie elektrotechniki, konstrukcji metalowych, mechatroniki lub inne porównywalne wykształcenie z praktycznym doświadczeniem w dziedzinie elektrotechniki ¬
• Dobra obsługa komputera
• Prawo jazdy klasy B ¬
• Zdolność do pracy na wysokości i gotowość do podróży służbowych ¬
• Niezawodność i osobista odpowiedzialność ¬
• Dobra znajomość języka niemieckiego

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!