Technik Utrzymania Ruchu 187 wyświetleń2 aplikacje

Firma  Produkcyjno- Handlowa „ JB” Jacek Bogucki jest dynamicznie rozwijającą się spółką z 30-letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w produkcji m.in. wiązek kablowych, szaf sterowniczych, rozdzielnic elektrycznych. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Za zaprojekowaną przez naszych inżynierów stację ładowania pojazdów elektrycznych otrzymaliśmy wyróżnienie Produkt Roku 2019.

W związku z rozwojem poszukujemy ambitnych i nastawionych na realizację celów kandydatów na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Wieluń

Zadania, które na Ciebie czekają to:

  • zabezpieczenie ciągłości produkcji i sprawności technicznej maszyn oraz urządzeń produkcyjnych,
  • tworzenie  harmonogramu przeglądów i konserwacji maszyn i narzędzi oraz  urządzeń kontrolno-pomiarowych,
  • wykonywanie okresowych przeglądów i konserwacji,
  • zlecanie prac serwisowych  firmom zewnętrznym oraz nadzór nad ich prawidłowym wykonaniem,
  • usuwanie awarii, analiza przyczyn ich  powstawania awarii oraz przygotowywanie i wdrażanie planów zapobiegających ponownemu występowaniu,
  • wykonywanie prac instalacyjno-montażowych,
  • tworzenie procedur i instrukcji oraz nadzór nad istniejącą dokumentacją z zakresu Utrzymania Ruchu
  • nadzór nad częściami zamiennymi i eksploatacyjnymi
  • zaangażowanie w ciągłe ulepszanie w ramach określonego obszaru produkcyjnego.
  • wspieranie zespołu w codziennych zadaniach.

To oferta dla Ciebie, jeśli posiadasz :

  • wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe o kierunku

Elektryk, Automatyk, Mechatroniki, Mechanik Przemysłowy,

  • min 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku Mechanika, Elektryka, Elektronika bądź Automatyka w Dziale Utrzymania Ruchu w pracującym w oparciu o standardy TPM ,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego, schematów elektrycznych, hydraulicznych,
  • umiejętność obsługi komputera wraz z pakietem Office,
  • aktualny certyfikat SEP (co najmniej do 1kV),
  • umiejętności analityczne,
  • takie cechy jak :  solidność, dokładność, samodzielność oraz jesteś gotowy do pracy zmianowej .

Dołącz do nas, a otrzymasz:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowego
  • Pracę w komfortowych warunkach
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów m.in. świąteczne świadczenia pieniężne, ubezpieczenie medyczne, paczki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do okularów

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Produkcyjno-Handlowa „JB” Jacek Bogucki Sp. z o.o., Sp. k. (więcej informacji uzyskasz klikając w link poniżej)

Szukamy osób samodzielnych, dobrze zorganizowanych, nastawionych na realizację celów. Jeżeli nie boisz się wyzwań i jesteś otwarty na zdobywanie nowych umiejętności dołącz do naszego zespołu

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować