Technik Utrzymania Ruchu 78 wyświetleń

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Praca na III zmiany!

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie ciągłości pracy podległego parku maszynowego,
  • usuwanie bieżących awarii,
  • obsługa i utrzymanie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń poprzez wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw,
  • monitorowanie wybranych punktów, systemów i parametrów,
  • szukanie i usuwanie nieprawidłowości w funkcjonowaniu maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie właściwej gospodarki narzędziami, aparaturą i wyposażeniem elektrycznym

Wymagania:

  • średniego wykształcenia techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej minimum 2 lata potwierdzonego certyfikatami i uprawnieniami
  • praktyczną znajomość zagadnień z dziedziny elektryki i mechaniki oraz automatyki
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV (G2,G3 będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi oraz odczytywania dokumentacji technicznej (schematy el. maszyn)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego- mile widziana
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • ciekawa pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • możliwość brania czynnego udziału w procesie powstawania nowej organizacji
  •  pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole
  •  możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia,
  •  możliwość doskonalenia oraz wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 10
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres ul. LG 4, 55-040 Biskupice Podgórne
Znajdź nas