Technik Utrzymania Ruchu – absolwenci szkół technicznych 97 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • Utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej – praca w systemie cztero-brygadowym.

  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych.

  • Montaż i demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych.

  • Pomiary parametrów procesów technologicznych.

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej.

  • Optymalizację czasu trwania i sposobu wykonania prac remontowych i przeglądów okresowych.

  • Obsługę narzędzi/maszyn konwencjonalnych (wiertarki, szlifierki, itp).

  • Tworzenie instrukcji pracy oraz pozostałych procedur.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Czynny udział w projekcie greenfield – jedyna fabryka w Europie produkująca baterie litowo-jonowe na skalę masową.
  • Pracę w międzynarodowej firmie – jedyne w Europie miejsce produkcji baterii litowo-jonowych na światową skalę.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka lub pokrewne).
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie cztero-brygadowym.
  • Teoretyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki/ elektryki/ pneumatyki/ automatyki.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu.
  • Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze sterownikami marki OMRON/ MITSUBISHI.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas