TECHNOLOG ODLEWNI 44 wyświetlenia

Fabryka NOTEĆ zatrudni pracownika na stanowisko TECHNOLOG ODLEWNI

Zakres obowiązków

– opracowywanie dokumentacji technologicznej,

– analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej pod względem możliwości i kosztów wykonania zleceń,

– opracowywanie kalkulacji i wycen projektów,

– współudział przy opracowywaniu działań korygujących i zapobieganie niezgodnościom,

– wsparcie technologiczne dla pracowników działu handlowego,

– optymalizacja procesu produkcji i wykorzystywanych zasobów firmy,

Oferujemy

– pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

– umowę o pracę

– wynagrodzenie od 4 000,00zł do 6 000,00 zł brutto

Wymagania

– wykształcenie wyższe (specjalizacja odlewnictwo, metalurgia, inżynieria materiałowa)

– znajomość rysunku technicznego

– podstawowa znajomość technologii formy

– podstawowa znajomość procesów przygotowania masy formierskiej

– podstawowa znajomość metalurgii żeliwa

– obsługa programów CAD (SolidWorks, SolidEdge)

– znajomość programu MagmaSoft

– bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność analitycznego myślenia

– umiejętności komunikacyjne i współpracy z różnymi działami w firmie.

– znajomość języka obcego

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Do 50 pracowników
  • Adres ul. Fabryczna 4, 88-170 PAKOŚĆ
Znajdź nas