Technolog w wydziale produkcji 314 wyświetleń3 aplikacje

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji technologicznej produkowanych maszyn i urządzeń,
  • Nadzór nad przestrzeganiem procesu technologicznego na wydziale produkcyjnym,
  • Wdrażanie nowych technologii,
  • Opracowywanie kompletnej dokumentacji warsztatowej zgodnie z technologią zakładu
  • Kontaktowanie się z zleceniodawcą w celu ostatecznych uzgodnień konstrukcyjnych wyrobu
  • Wsparcie techniczne dla innych działów firmy
  • Przygotowywanie zestawień materiałowych

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat,
  • Atrakcyjne warunki pracy,
  • Jednozmianowy system pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy – komputer, telefon
  • Miejsce pracy – Jawor

Wymagania

  1. Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budowa maszyn) mile widziani studenci ostatnich lat studiów.
  2. Doświadczenie na stanowisku technologa
  3. Dobra znajomość obsługi programu AutoCAD,
  4. Dobra znajomość obsługi MS Excel, MS Word,
  5. Wysokie zdolności interpersonalne oraz umiejętności negocjacyjne,
  6. Umiejętności analityczne,
  7. Skrupulatność i dobra organizacja pracy.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować