Tester aplikacji webowych 121 wyświetleń2 aplikacje

INSTYTUT TECHNOLOGII CYFROWYCH NEWCONNECT sp. z o.o.

Naszym priorytetem jest zapewnienie Klientom kompleksowego rozwiązania. Pomagamy zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Tworzymy zespół Specjalistów, który każdego dnia wspólnie pracuje na innowacyjność naszej firmy. Dlatego w chwili obecnej tworzymy kolejny dział, który pozwoli sprostać oczekiwaniom naszych klientów i pozwoli utrzymać jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie.

Tester aplikacji webowych

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie testów aplikacji

  • raportowanie wyników

  • prowadzenie testów wydajnościowych

  • prowadzenie dokumentacji technicznej

  • weryfikowanie jakości oprogramowania

Oczekiwania:

  • znajomość baz danych mySQL, PostgresSQL

  • znajomość metodologii przeprowadzania testów

  • podstawowa znajomość języka Python

  • swobodne poruszanie się po środowiskach programistycznych

  • znajomość systemów linux

  • znajomość mechanizmów testowania wydajności baz danych

  • umiejętność pracy w zespole

  • podstawy systemu kontroli wersji opartego na Git’ie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Instytut Technologii Cyfrowych Newconnect Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Ul. Drzewna 4-10 1A (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować