Tester oprogramowania 109 wyświetleń

Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku tester oprogramowania w obszarze inżynierii języka naturalnego i technologii językowych w ramach infrastruktury badawczej CLARIN-PL (http://clarin-pl.eu) koordynowanej przez Politechnikę Wrocławską, części europejskiej infrastruktury badawczej technologii językowych CLARIN ERIC (http://clarin.eu).

Zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów manualnych i automatycznych
  • Przygotowywanie środowisk i narzędzi testowych
  • Opracowywanie skryptów do automatyzacji testów
  • Opracowywanie dokumentacji testowej: scenariuszy testowych, przypadków testowych, raportów
  • Udział we wdrażaniu oprogramowania w całym cyklu życia oprogramowania
  • Zapewnianie jakości wytwarzanych produktów
  • Współpraca z zespołem wytwarzania oprogramowania

Nasze wymagania

  • Roczne doświadczenie w programowaniu/testowaniu oprogramowania
  • Znajomość narzędzi do testowania oprogramowania
  • Doświadczenie w programowaniu w języku Python lub Java
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność

Mile widziane

  • Certyfikat ISTQB
  • Doświadczenie w przetwarzaniu danych

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować