Tester Oprogramowania (Software Tester) / Analityk ds. Jakości (QA Analyst) 64 wyświetlenia4 aplikacje

O firmie:

Jesteśmy liderem na rynku ubezpieczeniowym w Wielkiej Brytanii, gdzie działamy od 20 lat. Rozwijamy własną platformę internetową i z sukcesem dostarczamy innowacyjne rozwiązania. Do wrocławskiego oddziału firmy poszukujemy osób, które chcą wykorzystać swoje umiejętności (a nie doświadczenie!) w firmie IT i rozpocząć budowanie własnej ścieżki kariery właśnie w tej branży.

Spróbuj swoich sił jeśli masz:

• Jesteś studentem ostatniego roku bądź masz ukończone studia wyższe (nie dalej niż 2 lata temu)
  • Bardzo dobry język angielski w mowie i piśmie (minimum B2)
  • Zorientowanie na szczegóły i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Gotowość do nauki
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne

Twoje przyszłe zadania:

• Przegląd dokumentacji technicznej i tworzenie dokumentacji testowej (scenariusze, przypadki testowe)
  • Tworzenie i utrzymywanie zarówno testów manualnych, jak i automatycznych
  • Wykonywanie różnego typu testów (np. funkcjonalnych, regresywnych, retestów)
  • Analiza i określanie przyczyny błędów
  • Komunikacja z analitykami biznesowymi i deweloperami

Narzędzia, których nauczymy Cię używać:

• Redmine
  • TestRail
  • Oracle SQL Developer
  • Selenium WebDriver
  • XMLSpy
  • Visual Basic for Applications

Oferujemy:

• Pracę z nowymi technologiami
  • Młody i kreatywny zespół
  • Możliwość zmiany ścieżki kariery
  • Możliwość rozwój oraz awans
  • Szkolenia i warsztaty
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabline zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Rożnorodne benefity

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli w przesyłanych dokumentach:

I hereby authorise Acturis Poland Sp. z o.o. to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of 29 August 1997 on the Protection of Personal Data (unified text: Journal of Laws of 2002 No. 101 item 926 with amendments). I hereby authorise Acturis Poland sp. z o.o. to process my personal data for the purposes of any future recruitment processes.

• Tylko kandydaci mogą aplikować