Tester Oprogramowania 111 wyświetleń7 aplikacji

Jakie będą Twoje zadania?

  • wykonywanie testów funkcjonalnych oprogramowania,
  • współpraca z zespołami deweloperskimi,
  • identyfikacja problemów oraz raportowanie wyników testów,
  • analiza zakresu testowanego rozwiązania oraz projektowanie testów.

Na co możesz u nas liczyć?

  • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy (no open space, no dress code)
  • biuro z parkingiem podziemnym oraz boksem na rowery (i prysznicem)
  • elastyczny czas pracy (start 7.00-10.00, możliwość łączenia pracy i studiów)  – aktualnie pracujemy zdalnie
  • kartę Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej

Czego potrzebujesz, żeby sprawdzić się w tej roli?

  • wiedzy z zakresu teorii testowania oprogramowania,
  • wykształcenia wyższego technicznego (minimum 3 rok studiów),
  • umiejętności pracy w zespole, chęci zdobywania i dzielenia się wiedzą,
  • chęci długofalowego rozwoju w obszarze QA,
  • znajomości angielskiego na poziomie min. B2, dzięki czemu z łatwością możesz obsługiwać zgłoszenia i zadania w Jira,
  • dyspozycyjności w wymiarze minimum 24 godzin w tygodniu (w godzinach 8:00 – 17:00)
  • Twoim dodatkowym atutem będzie: doświadczenie w testowaniu rozwiązań informatycznych, znajomość platformy JIRA, praktyczna umiejętność automatyzacji testów.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas