Opis stanowiska

TRENER KURSÓW AKADEMIA YOUTUBE DLA DZIECI

Zapraszamy do prowadzenia zajęć komputerowych dla dzieci w wieku 9-12 lat – praca w tygodniu popołudniami i/lub w niedziele (od września 2020).

Do współpracy zapraszamy studentów kierunków humanistycznych (pedagogika, psychologia) oraz technicznych.

Zapewniamy gotowe scenariusze spotkań, szkolenie trenerskie i aktywne wsparcie społeczności trenerskiej (FB, Discord).

Podczas zajęć Kursanci będą tworzyli kanał Youtube o wybranej przez siebie tematyce.

Podziel się swoją pasją i dołącz do zespołu trenerskiego!

Miejsce prowadzenia zajęć: Fabryczna/Krzyki (miejsce do wyboru).

Istnieje opcja prowadzenia zajęć online.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV + list motywacyjny).

Czy to praca dla Ciebie? Tak, jeżeli:
• Prowadzisz/prowadziłeś Kanał YT,
• Prowadziłeś/aś już zajęcia z dziećmi i wiesz, że to wymagające ale satysfakcjonujące zajęcie 🙂

Praca: od września 2020

Stawka: 55 zł/brutto/zajęcia
Zajęcia trwają 1,5 h

Umowa zlecenie. Praca w godzinach popołudniowych od 16:30 oraz w soboty.
Elastyczny grafik.

W sierpniu organizujemy szkolenia niezbędne do prowadzenia zajęć.

Chcesz przed rozpoczęciem pracy nabyć odpowiednich kompetencji do prowadzenia zajęć?
Dołącz do naszego zespołu już teraz. Będziesz brał udział w naszych bieżących zajęciach z Dziećmi a nasi Trenerzy wprowadzą Cię w ten fascynujący świat nauki poprzez zabawę 🙂

• Tylko kandydaci mogą aplikować