Trener programowania i matematyki w grze Minecraft dla Dzieci w wieku 6-11 lat (OD WRZEŚNIA 2020)Nowy 122 wyświetlenia1 aplikacja

Opis stanowiska

Trener z programowania i matematyki przy pomocy Minecraft?

Twoim zadaniem będzie prowadzenie zajęć edukacyjnych w świecie gry Minecraft dla dzieci od 6 do 12 lat. Zapewniamy gotowe scenariusze spotkań, mapy, szkolenie trenerskie i aktywne wsparcie społeczności trenerskiej (FB, Discord). Do współpracy zapraszamy studentów kierunków humanistycznych (pedagogika, psychologia) oraz technicznych.
Podczas zajęć uczymy najmłodszych kodowania w blokowym języku LUA oraz podstaw matematyki, w trakcie wspólnej gry na serwerze kształcimy także kompetencje miękkie (projekty zespołowe).

Czy to praca dla Ciebie? Tak, jeżeli:
• Znasz dobrze grę Minecraft,
• Prowadziłeś/aś już zajęcia z dziećmi i wiesz, że to wymagające ale satysfakcjonujące zajęcie 🙂
• Umiesz programować (dla osób technicznych) lub chcesz się nauczyć podstaw (dla osób humanistycznych),
• Znasz komendy Minecraft, umiesz wgrywać mody (dla osób technicznych) lub umiesz zapanować nad grupą rozemocjonowanych dzieci (dla osób humanistycznych),
Mile widziane prawo jazdy i status studenta.

Podziel się swoją pasją i dołącz do zespołu trenerskiego!

Miejsce prowadzenia zajęć stacjonarnych w naszej placówce: Fabryczna, Krzyki.

Istnieje opcja prowadzenia zajęć online.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV + list motywacyjny).

Praca: od września 2020
Stawka: 55 zł/brutto/zajęcia
Zajęcia trwają 1,5 h

Umowa zlecenie. Praca w godzinach popołudniowych od 16:30 oraz soboty i niedziele.
Elastyczny grafik.

W sierpniu organizujemy szkolenia niezbędne do prowadzenia zajęć.

Chcesz przed rozpoczęciem pracy nabyć odpowiednich kompetencji do prowadzenia zajęć?
Dołącz do naszego zespołu już teraz. Będziesz brał udział w naszych bieżących zajęciach z Dziećmi a nasi Trenerzy wprowadzą Cię w ten fascynujący świat nauki poprzez zabawę 🙂

• Tylko kandydaci mogą aplikować