Unity3D C# Developer – symulatory chirurgiczne 352 wyświetlenia4 aplikacje

Laparo sp. z o.o. skupia swoją działalność na projektowaniu i produkcji urządzeń symulacyjnych używanych w medycynie. Poszukujemy osób, które chcą tworzyć innowacyjne projekty oraz nowatorskie rozwiązania, pasjonatów którzy wspólnie z nami będą rozwijać dziedzinę symulacji w medycynie. Zapraszamy Państwa do zgłaszania swoich kandydatur. Zachęcamy do wysłania swojego CV oraz kilku zdań na temat własnych doświadczeń. Szukamy osób z różnym poziomem doświadczenia.

Poznaj Laparo:
Zobacz nad czym pracujemy:

Jak wygląda praca w naszym zespole:

• Rozwój gry symulacyjnej do symulatorów rzeczywistości wirtualnej (VR) przeznaczonych do szkolenia chirurgicznego w interdyscyplinarnym zespole (programiści, inżynierowie, lekarze, naukowcy)
  • Podnoszenie realizmu sceny symulacyjnej poprzez tworzenie i dostrajanie efektów graficznych w silniku Unity
  • Prototypowanie, implementacja i optymalizacja wirtualnych procedur chirurgicznych (gier) przy użyciu wewnętrznego silnika fizycznego
  • Udział w pracach badawczo-rozwojowych nad wewnętrznym silnikiem fizycznym gry przeznaczonym do symulacji medycznej oraz w prowadzeniu badań nad realizmem symulacji wśród lekarzy

Szukamy osoby z:

• Solidnymi i praktycznymi podstawami C# i Unity3D
  • Doświadczeniem z kontrolą wersji (GIT)
  • Umiejętnością samodzielnego rozwiązywania problemów i kreatywnym sposobem myślenia, Chęcią dzielenia się wiedzą i wzajemną pomocą

Dodatkowe atuty: