Junior WEB (Vue) Frontend Developer 107 wyświetleń

Opis firmy:

Challenger Project Sp. z o.o.

Jesteśmy startupem z branży gamingowej. Naszą misją jest ułatwienie graczom dostępu do półprofesjonalnego i profesjonalnego esportu. Tworzymy aplikacje webowe i mobilne dla graczy, streamerów, organizacji esportowych i organizatorów turniejów esportowych.

http://challengerproject.gg

Zakres obowiązków:

Do obowiązków kandydata należeć będzie tworzenie aplikacji webowych na podstawie projektu graficznego i specyfikacji technicznej. 

Kontrakt B2B lub umowa zlecenia; min 20 godz./tydz., preferowany pełen etat

Wymagania:

  • znajomość HTML5, JavaScript (REST), TypeScript, CSS3, Vue, Vuetify (lub doświadczenie w podobnych framework’ach),
  • doświadczenie w projektowaniu i programowaniu RWD / mobile, SPA,
  • znajomość architektury REST api,
  • ogólna wiedza na temat rozwiązań architektury backendu,
  • znajomość Git,
  • co najmniej roczne branżowe doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

Oferujemy pracę w pełnym pasji zespole oraz możliwość realizacji ciekawych projektów  z branży gamingowej. Będziesz miał możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Sfinansujemy Twoje szkolenia i certyfikaty z obszaru GCP. Chcemy, żebyś był zaangażowany w powodzenie Challenger Project, dlatego możesz oczekiwać konkurencyjnego systemu motywacyjnego. Twoje dobre samopoczucie jest dla nas bardzo ważne, dlatego stwarzamy przyjazne i wspierające środowisko pracy, gdzie możesz się rozwijać i zmienić swoją pasję w działania.

 

Przetwarzanie danych osobowych:

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Challenger Project Sp. z o.o. z siedzibą w: Warszawa, ul. Ludwika Idzikowskiego 16, 00-710 Warszawa, (Pracodawca – administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: contact@challengerproject.gg.

 

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

Zgadzam się na przetwarzanie przez Challenger Project Sp. z o.o. (Pracodawca) moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Pracodawcę.

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail: contact@challengerproject.gg

Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl).

Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę).

Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 2 miesięcy.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez okres: 12 miesięcy.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG).

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: contact@challengerproject.gg

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Udostępnij to ogłoszenie