Webmaster Projektowanie Stron Internetowych 273 wyświetlenia4 aplikacje

Firma PROMIL-LAB poszukuje osoby na stanowisko webmastera.

Wymagania:

  • Dobra znajomość HTML, CSS, JS;
  • Umiejętność tworzenia i obsługiwania stron internetowych w CMS WordPress, Woocommerce, Prestashop;
  • Praktycznej znajomości narzędzi Google oraz SEO;
  • Praktycznej znajomości e-commerce i marketingu internetowego;
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z Responsive WebDesign;
  • Znajomość i obsługa oprogramowania Adobe;
  • Znajomość najnowszych trendów graficznych;

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z bazami typu noSQL
  • Dobra znajomość REST / SOAP
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość narzędzi typu Docker/Vagrant
  • Dobra znajomość PHP 5.7/7 +
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (np. Git, SVN)
  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem frameworków
  • Znajomość MySQL
  • Znajomość technologii działających po stronie klienta (HTML, JavaScript, CSS), AJAX

Zakres obowiązków:

  • Implementacja nowych funkcjonalności na dotychczasowych stronach
  • Utrzymanie istniejących stron
  • Prace rozwojowe i realizacja nowych projektów

dodatkowe informacje:

  • Czas pracy 8h między 8-20
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Stabilne zatrudnienie
  • zarobki 3000 – 5000 zł netto/ miesiąc
  • Przyjazna atmosfera
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • System motywacyjny
  • Wyjścia integracyjne
  • Rodzaj umowy : UoP lub B2B

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Adres Dmowskiego 1