WordPress developer 57 wyświetleń

Zakres obowiązków

Dla mojego klienta – warszawskiego software house tworzącego: strony www, sklepy internetowe czy aplikacje, poszukuję programisty WordPress.

Oferujemy

  • długofalową współpracę ze stabilnym pracodawcą;
  • elastyczne podejście do godzin pracy, wspólnie ustalamy najlepszy możliwy przedział;
  • pracę przy projektach, które naszym klientom pozwalają realizować konkretne cele biznesowe, u
    nas nie tracisz czasu na bezsensowne tematy;
  • współpracę w kilkuosobowym zespole programistów (aktualnie 4 WordPress Devów i 2 grafików).

Wymagania

  1. znajomość budowania szablonów WooCommerce;
  2. umiejętność używania filtrów i akcji w WP;
  3. znajomość hierarchii plików w WP;
  4. umiejętność pisania zapytań ajax (obsługa po stronie php jak i js/jquery);
  5. mile widziana znajomość ACF PRO (acf blocks, Flexible Content, Repeater).

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 4
  • Adres Wrocław
Znajdź nas