Wsparcie Działu Technicznego (ofertowanie) 223 wyświetlenia7 aplikacji

Jeśli jesteś otwarta/otwarty na rozwój lubisz podejmować samodzielne decyzje, kreować i wdrażać nowe rozwiązania zapraszamy do nas!

Aktualnie poszukujemy osoby, która wesprze nasz Zespołu ds. Ofertowania i Realizacji.

Główne obowiązki:

  • Analiza dokumentacji projektowej i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty.
  • Wsparcie w przygotowywaniu ofert z zakresu rozdzielnic.
  • Udział w procesie projektowania rozdzielnic.

Wymagania:

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel).
  • Znajomość programu AutoCAD.
  • Komunikatywność, otwartość, łatwość. nawiązywania kontaktów.
  • Mile widziane doświadczenie projektowe oraz w wykonawstwie.
  • Sumienność i dokładność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie.
  • Szkolenia

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul . Waryńskiego, 20 Ząbkowice Śląskie
Znajdź nas