Zostań Liderem Akademii Przyszłości – wolontariat 99 wyświetleń

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI pomaga budować poczucie własnej wartości dzieciom, które nie wierzą w siebie. Akademia to dla nich przestrzeń kreatywnej pracy nad własnym potencjałem, który wcześniej – z wielu przyczyn – nie był w pełni rozwijany.

O jej sile stanowią Liderzy zespołów Wolontariuszy_ek!

Bez nich nie byłoby AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

By Akademia mogła działać i pomagać dzieciom, potrzebuje Lidera_kę zespołu Wolontariuszy_ek. Lider_ka dzięki swojej pracy daje szansę na zmianę historii życia dzieciom, które w siebie nie wierzą i zmagają się z trudnościami w szkole – w nauce i relacjach. W minionym roku szkolnym ponad 1600 dzieci otrzymało pomoc.

Ty też możesz pomóc! Zostań Liderem!

KOGO SZUKAMY?

· Fajnych ludzi, którzy mają inicjatywę i chcą zmieniać na lepsze świat wokół siebie

· Lokalnych działaczy, którzy mają odwagę i siłę, by bezinteresownie odmieniać historie dzieci, wyzwalając ich potencjał

· Dynamicznych, odważnych, otwartych aktywistów, którzy – bez względu na swój wiek – chcą się rozwijać oraz wykorzystywać swoją energię i talenty do działania, które ma wielki sens i daje ogromną satysfakcję oraz radość

· Szukamy Ciebie, po prostu.

CO ROBI LIDER_KA ZESPOŁU WOLONTARIUSZY AKADEMII PRZYSZŁOŚCI?

· BUDUJE ZESPÓŁ WOLONTARIUSZY_EK AKADEMII

Jako Lider_ka poznajesz osoby zgłaszające się do roli Wolontariusza_ki i tworzysz zespół, z którym będzie ściśle współpracować, by jak najskuteczniej towarzyszyć dzieciom w drodze do odzyskiwania wiary w siebie.

· UMOŻLIWIA DZIECIOM UDZIAŁ W AKADEMII

Kontaktujesz się z konkretną szkołą i jej dyrektorem lub pedagogiem, poznajesz historie dzieci, by znaleźć idealnego Wolontariusza_ki dla każdego z nich – wszystko w ramach swojego lokalnego kolegium, czyli „oddziału” Akademii.

· ZARZĄDZA ZESPOŁEM

Wolontariusze_ki spotykają się z dziećmi raz w tygodniu i są ich indywidualnymi przewodnikami na drodze do zmiany historii ich życia. Jako Lider_ka planujesz działania Wolontariuszy_ek, powierzasz zadania i monitorujesz postępy pracy.

· ORGANIZUJE WYDARZENIA SPECJALNE DLA KOLEGIUM

Dbasz o to, by wszystkie dzieci z Twojego kolegium otrzymały szansę uczestnictwa w wyjątkowych wydarzeniach, takich jak Gala Sukcesów czy Dzień Dziecka w „Fotelu Prezesa”.

· BUDUJE SIEĆ WARTOŚCIOWYCH KONTAKTÓW OSOBISTYCH I ZAWODOWYCH

Stajesz się ważnym członkiem lokalnej społeczności i budujesz wyjątkowe relacje osobiste, zawodowe i biznesowe. Nawiązujesz przyjaźnie i uczysz się działania zespołowego. Jesteś członkiem wielkiej, akademiowej drużyny, łączącej tych, którzy chcą zmieniać świat na lepsze.

· ROZWIJA SWOJE KOMPETENCJE

W pracy z Wolontariuszami_kami rozwijasz zdolności społeczne i menadżerskie. Bierzesz udział w szkoleniach, masz okazję nabyć kompetencje cenione na rynku pracy: budowanie zespołu, zarządzanie projektem, planowanie czasu.

UCZYMY

· Skutecznej komunikacji

· Budowania i kierowania zespołem

· Pracy z mediami

· Organizacji eventów

· Pracy projektowej

· Planowania i osiągania założonych celów

· Zarządzania czasem

CO ZYSKASZ?

· WPŁYW | Twoje zaangażowanie będzie miało sens oraz da Ci ogromną satysfakcję i radość

· ROZWÓJ | Zdobędziesz unikalne doświadczenie i poszerzysz swoje kompetencje

· KONTAKTY | Poznasz wyjątkowych ludzi i zbudujesz wartościowe relacje zawodowe i osobiste

CZEGO OCZEKUJEMY?

· Chęci do pomagania i zmieniania świata na lepsze

· Zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania

· Gotowości do działania w drużynie

KIEDY ZACZNIESZ?

Im szybciej do nas dołączysz, tym więcej na tym skorzystasz. Będziesz uczestniczyć we wszystkich wdrożeniach i profesjonalnie przygotowanych szkoleniach online dla Wolontariuszy_ek. Zyskasz czas na dobre zaplanowanie swojej pracy, zbudowanie zespołu i integrację. By Wolontariusze_kimogli_ły rozpocząć indywidualną pracę z dzieckiem w październiku, kolegia Akademii potrzebują Liderów. Dlaczego nie czekaj – zgłoś się już dziś!

PODEJMIESZ WYZWANIE?

Pomagając jako Lider_ka zespołu Wolontariuszy_ek w Akademii Przyszłości, wspierasz dzieci, które w siebie nie wierzą. Pomaganie pozwala poczuć się lepiej. Daje osobistą korzyść. Dzięki temu możemy się poczuć lepszymi ludźmi, przeżywamy radość i inne pozytywne emocje, zyskujemy poczucie wpływu.

Aż 82% podopiecznych Akademii dzięki pracy z Wolontariuszem_ką zaczyna wierzyć w siebie, a 74% poprawia swoje wyniki w nauce!

• Ogłoszenie wygasło!
Wyświetlanie 1–0 ogłoszeń spośród 0 ofert