Oferta Biura Karier dla Pracodawców

Szanowni Państwo!

głównym celem współpracy Biura Karier z Pracodawcami jest budowanie wizerunku firmy w środowisku  akademickim, docieranie z informacją o Państwa inicjatywach, a także nawiązywanie relacji ze studentami, doktorantami oraz absolwentami Politechniki Wrocławskiej.

Katalog form współpracy Pracodawców z Biurem Karier PWr

formy płatne

Katalog Pracodawców

Publikacja dystrybuowana wśród społeczności akademickiej Politechniki Wrocławskiej, w której firma ma możliwość zaprezentowania kluczowych informacji na swój temat, a także pełnej oferty pracy, praktyk i staży.

Stoisko reklamowe

Stand/stoisko informacyjne na kampusie dostosowane do branży wystawcy.
Możliwość dotarcia z ofertą firmy do sprecyzowanej grupy studentów w dopasowanym do potrzeb firmy terminie.

34 Akademickie Targi Pracy ON-LINE 17-18 marca 2021

34 edycja Akademickich Targów Pracy odbywa się w formule ON-LINE na dedykowanej platformie. Platforma została stworzona specjalnie na potrzeby ATP. Zawiera szereg funkcjonalności umożliwiających prezentację firmy, przeprowadzenie webinaru, funkcję czatu i rozmowy video oraz aplikowania na zamieszczone oferty bezpośrednio do systemów rekrutacyjnych pracodawców

formy bezpłatne

Program mentoringowy

Jeśli na pokładzie firmy są Absolwenci PWr gotowi do dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem z obecnymi studentami zapraszamy do udziału w naszym Programie Mentoringowym.

Szybkie rekrutacje

Szybkie spotkania rekrutacyjne ze studentami Politechniki Wrocławskiej w siedzibie Biura Karier PWr. /zawieszone na czas obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią/

Cykl BK UP!

BK UP! to cykl bezpłatnych szkoleń dla studentów Politechniki Wrocławskiej realizowanych przez przedstawicieli biznesu, pracodawców i profesjonalistów.