Szkolenia

Weź udział w jednym ze szkoleń organizowanych przez Biuro Karier i poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania związane z Twoją przyszłością zawodową.  Sprawdź harmonogram szkoleń i zarezerwuj miejsce już dziś, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. 

Szkolenia realizowane są w ramach projektu „ZPR PWr – Zintegrowany Program Politechniki Wrocławskiej”. Uczestnikami projektu mogą zostać studenci studiów stacjonarnych I oraz II stopnia Politechniki Wrocławskiej, którym do zakończenia kształcenia pozostają maksymalnie 4 semestryJeśli spełniasz wymagania zapisz się na szkolenie na stronie Biura Karier.

Pamiętaj, że udział w szkoleniu możliwy jest po wypełnieniu dokumentacji projektowej, którą otrzymasz na początku szkolenia.

 

Informacje dotyczące spotkania zostaną przesłane mailowo dzień przed wybranym szkoleniem. Więcej informacji o projekcie: www.zpr.pwr.edu.pl/o-projekcie 

Oferujemy następującą tematykę szkoleń: 

Tworzenie profesjonalnego CV
Pracodawca poznaje Cię podczas przeglądania Twojego CV – a pierwsze wrażenie ma znaczenie! Masz wątpliwości, co do swojego CV? Nie masz pojęcia czy wspominać o wakacyjnej pracy albo o specyficznych zainteresowaniach? Na szkoleniu dowiesz się jak stworzyć profesjonalne i atrakcyjne CV oraz pozostałe dokumenty aplikacyjne. 

Przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej
Czujesz stres przed pierwszą rozmową rekrutacyjną? Myślisz o tym jak się do nie przygotować? A może zastanawiasz się jak odpowiadać na pytania rekrutera i jak się odpowiednio zachowywać? Podczas szkolenia poznasz sposoby jak zrobić dobre wrażenie na rekruterach oraz dowiesz się co zrobić, aby rozmowa zakończyła się sukcesem! 

Aktywne metody poszukiwania pracy
Uważasz, że przeglądanie ofert pracy na popularnych portalach to jedyna opcja na otrzymanie wymarzonej pracy? Możliwości jest znacznie więcej. Zgłoś się na spotkanie i poznaj sposoby na budowanie sieci kontaktów oraz zdobywanie ofert, tam gdzie ich nie widać. 

Warsztaty z przedsiębiorczości
Myślisz o innowacyjnym biznesie? A może zastanawiasz się co jest bardziej korzystne, umowa o pracę czy własna firma? W trakcie spotkania przekonasz się, że wystarczy jeden dzień na rejestrację firmy. Jednak warto najpierw przemyśleć kilka kwestii. Jakich? Zapraszamy! 

Planowanie kariery edukacyjno – zawodowej
Zastanawiasz się co możesz zrobić, aby w przyszłości ułatwić sobie wejście na rynek pracy? Jak efektywnie wykorzystać czas na studiach? Kiedy warto rozpocząć swoją przygodę z rynkiem pracy? Jak określić swoje mocne strony? W trakcie szkolenia uzyskasz odpowiedź na te oraz inne nurtujące Cię pytania. 

Nie odnaleziono wydarzeń!