Warsztaty Embedded (on-line) – podstawy współczesnego języka C w praktycznych zadaniach – Tieto EVRY

[***AKTUALIZACJA 06.12.2021***]

Informujemy, że termin odsyłania rozwiązanego zadania kwalifikacyjnego ( aktualizacja poniżej 01.12.2021) dla wszystkich zapisanych osób na Warsztaty Embedded – podstawy współczesnego języka C w praktycznych zadaniach z firmą TietoEVRY został wydłużony DO DNIA 09.12. (CZWARTEK) DO GODZINY 23:59.

Równocześnie informujemy, że ulega zmianie harmonogram kursu, tj. :

14.12 – „Napisanie własnego printfa nie musi być tak trudne!”

21.12 – „Sprawdź czy Tobie uda się napisać lepsze memcpy”

04.01 – „Zaimplementuj i przetestuj własną listę generyczną”

11.01 – „Parsowanie pliku i proste weryfikowanie za pomocą stosu”

18.01 – “Operacje na liście i rekurencja”

25.01 – “Drzewa binarne i ich własności”

[***AKTUALIZACJA 01.12.2021***]

W związku z dużym zainteresowaniem firma TietoEvry zaprasza wszystkich zapisanych do rozwiązania zadania kwalifikacyjnego, którego wykonanie jest niezbędne do uczestnictwa w kursie.

Poniżej link do zadania kwalifikacyjnego.

*) Zadanie należy rozwiązać do soboty 04.12.2021 do godziny 15:00!

*) Po rozwiązaniu zadania należy wysłać na adres email kamil.kielbasa@tietoevry.com informacje o chęci uczestnictwa w warsztatach oraz potwierdzenie rozwiązania zadania wraz z podaniem danych do konta na GitHub.

 • Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (DZ. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tieto Poland Sp. z o.o. i Tieto Support Services Sp. z o.o. w celu i w zakresie niezbędnym dla realizacji obecnego jak i wszystkich przyszłych procesów rekrutacji a także w celu nawiązania i kontynuowania współpracy lub zatrudnienia.”
 • According to the Personal Data Protection Act of 10  May 2018 (Journal of Laws 2018, Item 1000) and according to Art. 6 sec. 1 letter a of the Regulation of the European Parliament and of the Council (EU) 2016/679 of 27 April 2016 on the protection of individuals with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46 / EC (general regulation on data protection ), hereinafter: “RODO”, I consent to the processing of my personal data by Tieto Poland Sp. z o.o. and Tieto Support Services Sp. z o.o. for the purpose and to the extent necessary for the recruitment process, establishing and continuing cooperation or employment.

—————

Jeżeli interesuje Cię telekomunikacja i chciałbyś rozpocząć swoją karierę programistyczną w obszarze Radio, zapraszamy do uczestnictwa w cyklu spotkań warsztatowych poświęconych tematyce embedded!

Warsztaty Embedded – podstawy współczesnego języka C w praktycznych zadaniach

Warsztaty poprowadzą doświadczeni Inżynierowie, którzy pracują dla globalnych firm z branży Telco: Kamil Kiełbasa i Tomasz Woźnica.

Harmonogram spotkań (wszystkie warsztaty odbędą się o godzinie 17:00 w formie on-line)

07.12 – „Napisanie własnego printfa nie musi być tak trudne!”

14.12 – „Sprawdź czy Tobie uda się napisać lepsze memcpy”

21.12 – „Zaimplementuj i przetestuj własną listę generyczną”

04.01 – „Parsowanie pliku i proste weryfikowanie za pomocą stosu”

11.01 – “Operacje na liście i rekurencja”

18.01 – “Drzewa binarne i ich własności”

*Zapisując się na warsztaty uczestnicy deklarują uczestnictwo we wszystkich spotkaniach – nie można zapisać się tylko na jeden moduł.

Zakres podstawowych umiejętności do zdobycia podczas warsztatów:

 • Znajomość standardu C99 oraz bibliotek standardowych
 • Umiejętność i swoboda w korzystaniu ze wskaźników
 • Zrozumienie modelu pamięci w języku C oraz umiejętność zarządzania pamięcią
 • Zrozumienie zasady KISS w programowaniu
 • Umiejętność pisania testów jednostowych
 • Znajomość takich narzędzi jak: git, gdb, valgrind, Makefile/CMake

Wymagania techniczne dla uczestników, przed rozpoczęciem kursu:

 • Posiadanie własnego komputera/wirtualnej maszyny z linux’em (np. Ubuntu).
 • Posiadanie konta na github’ie lub innym serwisie.
 • Podstawowa umiejętność systemu kontroli wersji git jak: clonowania repo, commit’owania i pushowania zmian. Nie będziemy się bawić w żadne branche itd.
 • Posiadanie MS teams.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo w warsztatach, a najlepsi otrzymają możliwość wzięcia udziału w rozmowach rekrutacyjnych do firmy TietoEVRY i szansę zdobycia pracy w wiodącej firmie IT!

*Obowiązuje rejestracja uczestników

*Liczba miejsca ograniczona

*Zapisując się na warsztaty uczestnicy deklarują uczestnictwo we wszystkich spotkaniach – nie można zapisać się tylko na jeden moduł.

Zapraszamy!