Katalog pracodawców

Data publikacji: 2016-02-19 22:04:01

Pod koniec każdego roku mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę udziału w Katalogu Pracodawców.       

Katalog Pracodawców jest doskonałym źródłem informacji o firmach, dla wszystkich osób rozpoczynających karierę zawodową.  

Jesteśmy przekonani, że podobnie jak poprzednie edycje, tak i obecnie przygotowane wydawnictwo spotka się z dużym zainteresowaniem i uznaniem środowiska akademickiego.

Politechnika Wrocławska to społeczność blisko 35 tys. studentów oraz ponad 4,5 tys. pracowników, spośród których liczne grono stanowią Państwa potencjalni pracownicy, praktykanci lub klienci. Udział w Katalogu Pracodawców, który jest jedynym tego typu wydawnictwem w naszej Uczelni pozwoli Państwu budować wizerunek zaangażowanego i aktywnego pracodawcy, wchodzącego naprzeciw potrzebom środowiska akademickiego.

 

Kolejna piąta już edycja Katalogu Pracodawców ukaże się w marcu tego roku.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą zapraszamy do kontaktu.

Więcej informacji: martyna.cuber@pwr.edu.pl tel. 71 320 40 82

 

KATALOG PRACODAWCÓW 2017 

 

 

 

KORZYŚCI UDZIAŁU W KATALOGU PRACODAWCÓW

  • Zaprezentowanie Państwa firmy w wydawnictwie Biura Karier, łatwo dostępnym w Politechnice Wrocławskiej, którego forma papierowa dotrze do minimum 4000 osób, a formę elektroniczną, tak jak w latach poprzednich, wyświetli lub pobierze ponad 12 tys. użytkowników.
  • Promowanie Państwa w środowisku akademickim jako pracodawcy zaangażowanego w praktyczne przygotowanie młodych ludzi do wejścia na rynek pracy.
  • Promowanie wizerunku firmy dbającej o rozwój regionu i współpracę z uczelniami.
  • Dotarcie do dużego grona najbardziej aktywnych, kreatywnych i zmotywowanych studentów oraz absolwentów Politechniki Wrocławskiej, zainteresowanych odbyciem praktyki, stażu lub podjęciem pracy.

 

 KATALOG W LICZBACH

  • Dotychczas rozdaliśmy 16 tys. egzemplarzy Katalogu Pracodawców.
  • Przekazaliśmy informację o ponad 170 firmach.
  • Ponad 53 tys. użytkowników zapoznało się z wersją elektroniczna Katalogów.

WYDANIE III - 2016  

 

WYDANIE II - 2015

 

WYDANIE I - 2014

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »