GALA PRACODAWCÓW I SESJA NETWORKINGOWA

Data publikacji: 2016-02-20 10:06:37

MÓJ IDEALNY PRACODAWCA jest to projekt, w ramach którego studenci wybierają Idealnego Pracodawcę oraz dzielą się swoimi opiniami dotyczącymi postrzegania swojej pierwszej, wymarzonej pracy. Projekt jest realizowany przez Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej oraz BRYGADĘ KARIERY - Wolontariuszy Biura Karier.

Na projekt składa się:

• ankietowe badanie opinii studentów,
  • wybór idealnego pracodawcy przez studentów
  • konkurs dla studentów
  • sesja networkingowa

Podsumowaniem projektu jest Gala Pracodawców, w trakcie której najbardziej popularni pracodawcy, wyróżnieni przez studentów, otrzymują z rąk Prorektora ds. Studenckich Politechniki Wrocławskiej statuetkę „IDEAŁ” oraz dyplomy.

Już po piąty wyróżniliśmy pracodawców, którzy pomagają studentom zdobywać nowe kompetencje i pierwsze doświadczenia zawodowe. Dzięki czemu studenci zwiększają swoje szanse na rynku pracy.

18 października 2018 roku studenci Politechniki Wrocławskiej wybrali następujących pracodawców:

Zapraszamy w maju 2019 roku na VI Edycję Gali Pracodawców!

SESJA NETWORKINGOWA

W tym dniu miała miejsce także Sesja networkingowa - spotkanie przy kawie studentów z pracodawcami - specjalistami HR i menadżerami, które przebiega w nieformalnej, bezstresowej atmosferze. W trakcie tego spotkania studenci mogli porozmawiać z pracodawcami o możliwościach zatrudnienia i o procesie rekrutacyjnym. Mogli dowiedzieć się jak planuje się rozwój zawodowy w firmie, oraz  wymienić się kontaktami, czy nawet zostawić swoje CV.

Dla pracodawców była to pierwsza okazja do bezpośredniego spotkania się ze studentami na Uczelni w nowym roku akademickim 2018/2019

W sesji 2018 wzieło udział prawie 50 pracodawców:

Budownictwo KamińskiCapgemini PolskaClearcodeComarch ERPKruk S.A.,  LG Chem, MicroSolutionsPM GroupPneumat SystemSchneider ElectricStrabag , Tornos Technologies Poland sp. z o.o., BalluffSoftCom, Eclipse PolandMahle Shared ServicesAtlas Ward, MondelezWoodpecker.co , VolvoNokia Hemmersbach , ElektromontTerminalfour Solutions Koelner Rawlplug Gamma PlusWabcoTIM, Schule PolskaArdentCodeAdientKlima-VentaLear Corporation Poland IIPolicja DolnośląskaDOLKOM, Toyota Motor Manufacturing PolandPruftechnik TechnologyVolkswagen Motor Polska, NB Polska, ElectroluxCredit SuisseTitian Software, Erbud, Atos GlobaLogic

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z NASZEGO WYDARZENIA

Poniżej przedstawiamy Państwu raport z tegorocznego badania Mój Idealny Pracodawca:

RAPORT Mój Idealny Pracodawca 2018