GALA BIURA KARIER

Data publikacji: 2016-02-20 10:06:37

Uroczystość to podsumowanie działalności Biura Karier w danym roku akademickim oraz prezentacja planów na najbliższą przyszłość i nowy rok akademicki.

Podczas Gali m.in. zostają uhonorowane firmy szczególnie cenione przez studentów Politechniki Wrocławskiej, wybrane na podstawie cyklicznego badania „Mój Idealny Pracodawca”, realizowanego przez grupę wolontariuszy - Brygadę Kariery. Podsumujemy także dotychczasowe działania w ramach Mentoringowego Programu Rozwojowego.

W czasie Gali prezentujemy efekty działań realizowanych przez Biuro Karier projektów oraz relacje ze współpracy z wybranymi pracodawcami.

FOTORELACJA Z WYDARZENIA TUTAJ (06.06.2019)

MÓJ IDEALNY PRACODAWCA jest to projekt, w ramach którego studenci wybierają Idealnego Pracodawcę oraz dzielą się swoimi opiniami dotyczącymi postrzegania swojej pierwszej, wymarzonej pracy. Projekt jest realizowany przez Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej oraz BRYGADĘ KARIERY - Wolontariuszy Biura Karier.

Na projekt składa się:

• ankietowe badanie opinii studentów,
  • wybór idealnego pracodawcy przez studentów
  • konkurs dla studentów

W trakcie Gali najbardziej popularni pracodawcy, wyróżnieni przez studentów, otrzymują z rąk Prorektora ds. Studenckich Politechniki Wrocławskiej statuetkę „IDEAŁ” oraz dyplomy.

6 czerwca 2019 roku, podczas Gali Biura Karier studenci Politechniki Wrocławskiej zaprezentowali 10 najlepszych pracodawców:

kolejna edycja Gali Biura karier odbędzie się w CZERWCU 2020 roku!

Szczegóły wkrótce!

Poniżej przedstawiamy Państwu pełny raport z tegorocznego badania "Mój Idealny Pracodawca"

RAPORT "MÓJ IDEALNY PRACODAWCA" 2019

RAPORT MÓJ IDEALNY PRACODAWCA 2018