GALA PRACODAWCÓW

Data publikacji: 2016-02-20 10:06:37

MÓJ IDEALNY PRACODAWCA jest to projekt, w ramach którego studenci wybierają Idealnego Pracodawcę oraz dzielą się swoimi opiniami dotyczącymi postrzegania swojej pierwszej, wymarzonej pracy. Projekt jest realizowany przez Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej oraz BRYGADĘ KARIERY - Wolontariuszy Biura Karier.

 Na projekt składa się:

  • ankietowe badanie opinii studentów,
  • wybór idealnego pracodawcy przez studentów
  • konkurs dla studentów
  • sesja networkingowa

Podsumowaniem projektu jest Gala Pracodawców, w trakcie której najbardziej popularni pracodawcy, wyróżnieni przez studentów, otrzymają z rąk Prorektora ds. Studenckich Politechniki Wrocławskiej statuetkę „IDEAŁ” oraz dyplomy.

Już poraz czwarty wyróżniliśmy pracodawców, którzy pomagają studentom zdobywać nowe kompetencje i pierwsze doświadczenia zawodowe. Dzięki czemu studenci zwiększają swoje szanse na rynku pracy.

23 maja 2017 roku studenci Politechniki Wrocławskiej wybrali następujących pracodawców:

 

Zapraszamy 18 PaździernikA 2018 roku na V Edycję Gali Pracodawców!

 

SESJA NETWORKINGOWA

W tym dniu miała miejsce także Sesja networkingowa - spotkanie przy kawie studentów z pracodawcami - specjalistami HR i menadżerami, które przebiega w nieformalnej, bezstresowej atmosferze. W trakcie tego spotkania studenci mogli porozmawiać z pracodawcami o możliwościach zatrudnienia i o procesie rekrutacyjnym. Mogli dowiedzieć się jak planuje się rozwoju zawodowy w firmie, oraz  wymienić się kontaktami, czy nawet zostawić swoje CV.

Dla pracodawców była to ostatnia okazja do bezpośredniego spotkania się ze studentami na Uczelni w bieżącym roku akademickim.

W sesji 2016 wzieło udział prawie 80 pracodawców: 3M Kariera, Alumeco, Amazon.comAtos IT Services sp. z o.o., Axxiome Polska sp. z o.o., Bank Zachodni WBKBNY Mellon CareersBPX S.A., Capgemini Polska Software Solutions Center we Wrocławiu, Cargill Poland sp. z o.o., Ceneo.pl, Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu, Centrum Zdrowia WroMedicaClearcodeComarch ERP, CrazyCall , Danfoss Poland Power Solutions sp. z o.o., Dataart WrocławDivante, DK Marketing, docFlow S.A., Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy Centrum Planowania Kariery Zawodowej, Elica Group Polska sp. z o.o., eurobank S.A., EY Polska Kariera DGN Poland, FaureciaFibrain Polska sp. z o.o., Fortaco sp. z o.o., Grupa INCO S.A. Zakład produkcyjny w Borowie, UnityHewlett Packard Enterprise PolskaIBM Client Innovation Center Wrocław & KatowiceIKEA.plInter Cars SAKämmerer Group Polska, Kruk S.A., Kuźnia Ostrów Wielkopolski sp. z o.o., LEDIKO sp. z o.o., LEONI Kabel Polska sp. z o.o., LG Chem, Ltd. Poland sp. z o.o., ManpowerGroup Group sp. z o.o., McKinsey Polish Knowledge Center Poland sp. z o.o., MicroSolutions sp. z o.o. sp. k, myPhone sp. z o.o., Nestlé Polska S.A. oddział Purina, Netteam Solutions S.A., NGEngineering sp. z o.o., Technology Center Wrocław, Nokia NetworksPCC EXOL SA Rokita S.A., Perfecta sp. z o.o. sp.k., PGB Human Resources, PM Group, Pneumat System sp. z o.o., PROCOM SYSTEM S.A., PwC Polska, QMAF sp. z o.o., REC a GlobalLogic Company, Robert Bosch sp. z o.o., RST Software House, RW Swiss Automation sp. z o.o., Ryanair/ Travel Labs Poland Poland sp. z o.o., Schneider Electric Energy Poland sp. z o.o. Zakład Automatyki i Systemów Elektroenergetycznych w Swiebodzicach, Simoldes Plasticos Polska sp. z o.o., Sodexo PolskaSoftServe Poland, Stelweld sp. z o.o., Strabag Infrastruktura Południe, Tornos Technologies Poland sp. z o.o., Torrecid Group S.A., Trenkwalder Polska, UNIBEP S.A., vm.pl Software HouseWPT - Wrocławski Park Technologiczny S.A.

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ 

 

Poniżej przedstawiamy Państwu raport z tegorocznego badania Mój Idealny Pracodawca:

RAPORT MÓJ IDEALNY PRACODAWCA 2017 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »