Open Space Technology z pracodawcami

Data publikacji: 2016-02-24 20:40:15

Wydarzenie,  które może stać się podstawą budowania oferty Biur Karier dla pracodawców. Jeśli współpraca z Uczelnią jest dla Państwa ważna, nie może Państwa na nim zabraknąć

  

Biura karier współpracujące w ramach Dolnośląskiej Sieci Biur Karier już dwukrotnie wspólnie z Pracodawcami spotykały się w formule Open Space Technology aby wspólnie zastanowić się nad tym, w jaki sposób można efektywnie realizować razem zamierzenia, jak poprawiać, uelastyczniać i rozwijać wzajemną współpracę. 

 

 

Wierzymy, że formuła spotkania - OPEN SPACE TECHNOLOGY pozwoli na kreatywne generowanie pomysłów, wymianę myśli, doświadczeń, oczekiwań i uwag oraz nawiązania nowych kontaktów, które wykorzystamy w celu jak najlepszego przygotowania absolwentów uczelni do rozpoczynania swojej kariery zawodowej.
Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli wiodących Pracodawców naszego regionu.

Pracodawcy, którzy przyjmą zaproszenie, do udziału w tego typu spotkaniu, łączącym biznes i edukację, będą uczestniczyć w wydarzeniu które:

  • Stworzy nowe możliwości współpracy, szanse na wymianę poglądów, opinii.

  • Pozwoli usprawnić / dostosować działania do planów partnerów, oraz  poznać  ich oczekiwania, możliwości i ograniczenia.

  • Stworzy przestrzeń do rozmowy tylko o tym co uczestnicy uznają na ważne i interesujące.

 

Już we wrzesniu 2016 spotkamy sie poraz trzeci na Open Space Technology.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracodawców, których zainteresuje nowy wymiar naszej współpracy.

 

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »