Spotkania ze studentami i doktorantami w Uczelni

Data publikacji: 2016-03-03 10:10:20

1. WARSZTATY, SZKOLENIA, WYKŁADY prowadzone przez pracodawców cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród studentów i doktorantów. Państwu pozwalają nie tylko zaprezentować swoją firmę ale również ukazać praktyczne aspekty pracy w przedsiębiorstwie, co nie zawsze jest możliwe podczas innych typów interakcji z naszymi uczniami. Wartością dodaną warsztatów, o której bardzo często wspominają współpracujące z nami firmy, jest możliwość oceny kompetencji indywidualnych osób. Jest to więc doskonałe miejsce do znalezienia kandydatów na staże, praktyki lub na określone stanowisko pracy

2. PREZENTACJE W trakcie prezentacji studenci, doktoranci i absolwenci mogą  poznać profil działalności firmy, jej misję, wartości i osiągnięcia. Przedstawiciele firmy mogą zapoznać studentów z wymaganiami i z zasadami rekrutacji oraz zaproponować im konkretne oferty praktyk zawodowych, staży lub oferty pracy. Aby prezentacja była jeszcze bardziej interesująca i zachęciła uczestników do aktywnego udziału, proponujemy Państwu rozszeżyć tematykę tego spotkania o mini wykład dotyczący technologii wykorzystywanych w firmie, nowoczesnych narzędzi czy innych nowinek technicznych i technologicznych.

Jako Biuro Karier zapewniamy Państwu możliwość bezpłatnego skorzystania z sali (udostępniamy uczestnikom laptopy), promocji szkolenia, warsztatu, wykładu czy prezentacji oraz przeprowadzenia zapisu uczestników.

Warunkiem, który musi zostać spełniony w celu wyboru powyższych form promocji, jest nieodpłatny dla uczestników charakter warsztatów, szkoleń  i wykładów.

Są to formy spotkań całkowicie bezpłatne dla pracodawców.

Zainteresowanych pracodawców prosimy o kontakt: martyna.cuber@pwr.edu.pl