Akademickie Targi Pracy CAMPUS RECRUITMENT - 19-21 marca 2019

Data publikacji: 2016-07-04 08:06:44

W tym roku ATP Fundacji Manus łączy siły z Campus Recruitment Biura Karier PWr. ATP oraz Campus Recruitment niezmiennie cieszyły się dużym zainteresowaniem studentów jak i absolwentów wrocławskich uczelni, co przekładało się na bardzo skuteczną rekrutację wystawców.

Najbliższa edycja odbędzie się 19-21 marca 2019R.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ

(English Version)

Akademickie Targi pracy CAMPUS RECRUITMENT  to 3-dniowe targi pracy i praktyk, których celem  jest zrekrutowanie najlepszych kandydatów.

Jednym z 3-ch dni jest dzień dedykowany DATA science - dowiedz się więcej TUTAJ

ATP CAMPUS RECRUITMENT to:

Proces…… nie ogranicza się tylko do jednodniowego wydarzenia!

Wielopłaszczyznowa współpraca z Biurem Karier jednej z najlepszych uczelni technicznych w Polsce!

Możliwość dotarcia do najlepszych studentów i absolwentów, zanim uczynią to inni!

Okazja do szybkiej i skutecznej weryfikacji kandydatów do pracy!

Kreowanie pozytywnego wizerunku w środowisku akademickim!

To także kompleksowy proces, który stwarza warunki do pozyskania wartościowych pracowników, praktykantów i stażystów poprzez:

intensywną promocję wystawców i proponowanych przez nich ofert pracy, praktyk, staży

bezpośrednie spotkanie z kandydatami podczas targów pracy i praktyk
                        możliwość przeprowadzenia rekrutacji w Kampusie Uczelni

Zapisz