Oferty pracy, praktyk i staży

Data publikacji: 2016-02-19 22:38:56

PORTAL Biura Karier Politechniki Wrocławskiej posiada bazę ofert pracy, praktyk i staży adresowanych do naszych  studentów, absolwentów, doktorantów i doktorów. Z jej pomocą mogą Państwo dotrzeć do ambitnych i utalentowanych osób, które wchodzą na rynek pracy. Każda firma jak i organizacja, która planuje zatrudnić studentów, absolwentów Politechniki Wrocławskiej, w tym również doktorantów i doktorów może zamieścić oferty pracy, praktyk i staży w PORTALU www.BiuroKarier.pwr.edu.pl .

PORTAL jest jedynym miejscem w naszej Uczelni, gdzie mogą być zamieszczane tego typu oferty.

Pracodawco!

Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i ZAREJESTRUJESZ  SIĘ do bazy internetowej pracodawców. Określisz tam swój login i hasło do PORTALU, uzupełnisz niezbędne dane i będziesz mógł zamieszczać oferty pracy, praktyk i staży. Aby zamieścić oferty należy wypełnić formularz online, który po zapisaniu jest edytowany do oferty pracy i od razu dostępny dla użytkowników w PORTALU Biura Karier. Następne wejścia do PORTALU w celu dodawania nowych ofert, lub nanoszenia zmian wymagają już jedynie ZALOGOWANIA SIĘ.

Rejestracja zajmuje mniej niż 90 sekund!

Umieszczenie oferty pracy, stażu bądź praktyki jest bezpłatne!

Pracodawco, sam zarządzasz bazą swoich ofert!

Łatwy dostęp do niego posiada całe środowisko akademickie naszej Uczelni, w tym przede wszystkim studenci, absolwenci oraz doktoranci.

W sytuacjach, kiedy brakuje Państwu czasu na samodzielne dodawanie ofert do portalu istnieje możliwość wykupienia jednego z kilku pakietów, w ramach którego zamieszczeniem Państwa ogłoszeń zajmie się Biuro Karier.

Pakiety obejmują 5, 20, 50 ofert.

Cena usługi*: Pakiet 5 – 200 zł, Pakiet 20 – 600 zł, Pakiet 50 – 1000 zł. (*ceny netto)