Oferty pracy, praktyk i staży - Portal ogłoszeniowy

Data publikacji: 2016-02-19 22:38:56

PORTAL Biura Karier Politechniki Wrocławskiej posiada bazę ofert pracy, praktyk i staży adresowanych do naszych  studentów, absolwentów, doktorantów i doktorów. Z jej pomocą mogą Państwo dotrzeć do ambitnych i utalentowanych osób, które wchodzą na rynek pracy. Każda firma jak i organizacja, która planuje zatrudnić studentów, absolwentów Politechniki Wrocławskiej, w tym również doktorantów i doktorów może zamieścić oferty pracy, praktyk i staży w PORTALU www.BiuroKarier.pwr.edu.pl .

PORTAL jest jedynym miejscem w naszej Uczelni, gdzie mogą być zamieszczane tego typu oferty.

Pracodawco!

Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i ZAREJESTRUJESZ  SIĘ do bazy internetowej pracodawców. Określisz tam swój login i hasło do PORTALU, uzupełnisz niezbędne dane i będziesz mógł zamieszczać oferty pracy, praktyk i staży. Aby zamieścić oferty należy wypełnić formularz online, który po zapisaniu jest edytowany do oferty pracy i od razu dostępny dla użytkowników w PORTALU Biura Karier. Następne wejścia do PORTALU w celu dodawania nowych ofert, lub nanoszenia zmian wymagają już jedynie ZALOGOWANIA SIĘ.

Rejestracja zajmuje mniej niż 5 minut!

Umieszczenie oferty pracy, stażu bądź praktyki jest bezpłatne!

Pracodawco, sam zarządzasz bazą swoich ofert!

Łatwy dostęp do niego posiada całe środowisko akademickie naszej Uczelni, w tym przede wszystkim studenci, absolwenci oraz doktoranci.