Stoiska informacyjne i punkty reklamowe

Data publikacji: 2016-02-20 09:50:48

Zachęcamy do promocji działań firmy, związanych z obszarem kariery lub promocji firmy jako pracodawcy poprzez stoiska informacyjne ulokowane bezpośrednio na intersujących Państwa Wydziałach lub w Strefie Kultury Studenckiej.

Umieszczone w centralnym miejscu budynku lub w ciągu komunikacyjnym stoisko jest łatwym sposobem na dotarcie do interesującej Państwa grupy studentów oraz skutecznym sposobem rozpropagowania informacji. Dzięki wynajętej powierzchni otrzymują Państwo przestrzeń w ramach której przebywać mogą przedstawiciele Państwa firmy, dodatkowo zachęcając studentów do zapoznania się z przygotowaną przez Państwa ofertą.

Jednym z wariantów stoiska jest możliwość postawienia jedynie punktu informacyjnego w postaci roll-up’u lub ścianki reklamowej. Jest to sposób budowania Państwa wizerunku, który nie wymaga obecności przedstawicieli firmy, a jego ekspozycja może trwać dłużej niż stoiska informacyjnego.

Wystawienie stoiska jest odpłatne. Cena pakietu podstawowego to 1000zł netto/dzień (9.00-15.00).

Cena obejmuje powierzchnię o wielkości 4m2 na postawienie stoiska, stolik z krzesłami, promocję, dostęp do prądu.

Istnieje możliwość wynajmu większej powierzchni pod stoisko, wtedy cena ustalana jest indywidualnie.

Postawienie punktu informacyjnego również jest odpłatne, cena to 200zł netto w przypadku roll’upa, natomiast 400zł w przypadku ścianki.

Zainteresowanych pracodawców prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz dostarczenie materiałów promocyjnych do dwóch tygodni przed planowanym wydarzeniem.

Formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.