Stoiska informacyjne i punkty reklamowe

Data publikacji: 2016-02-20 09:50:48

Zachęcamy do promocji działań firmy, związanych z obszarem kariery lub promocji firmy jako pracodawcy, poprzez stoiska informacyjne ulokowane bezpośrednio na intersujących Państwa wydziałach lub w Strefie Kultury Studenckiej.

Umieszczony w centralnym miejscu budynku lub w ciągu komunikacyjnym punkt jest łatwym sposobem na dotarcie do interesującej Państwa grupy studentów oraz skutecznym sposobem rozpropagowania informacji. Dzięki wynajętej powierzchni otrzymują Państwo przestrzeń w ramach której przebywać mogą przedstawiciele Państwa firmy, dodatkowo zachęcając studentów do zapoznania się z przygotowaną przez Państwa ofertą.

Jednym z wariantów stoiska jest możliwość postawienia jedynie punktu informacyjnego w postaci roll-up’u lub ścianki reklamowej. Jest to sposób budowania Państwa wizerunku, który nie wymaga obecności przedstawicieli firmy, a jego ekspozycja może trwać dłużej niż stoiska informacyjnego.

Wystawienie stoiska lub punktu informacyjnego jest odpłatne. Cena ustalana jest indywidualnie i zależy od budynku, w którym będą one wystawiane i od wielkości stoiska.

Zainteresowanych pracodawców prosimy o kontakt: martyna.cuber@pwr.edu.pl