Automatyk / Programista PLC – PRACA 146 views6 applications

Zakres obowiązków

  • Uruchomienia systemów automatyki.

  • Automatyzacja maszyn i linii produkcyjnych.

  • Programowanie sterowników PLC.

  • Programowanie paneli HMI.

  • Diagnostyka i usprawnianie maszyn.

  • Obszar działania firmy międzynarodowy.

  • Umiejętność pracy zespołowej, sumienność, dokładność, komunikatywność.

Wymagania

  • Wykształcenie  wyższe techniczne w zakresie automatyki, elektryki, mechatroniki lub pokrewne.

  • Znajomość zagadnień automatyki przemysłowej, programowania PLC.

  • Znajomość środowiska Siemens TIA Portal i/lub Codesys i/lub Studio 5000.

  • Komunikatywna znajomości języka niemieckiego lub angielskiego (Warunek konieczny).

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych.

  • Kreatywność, samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość zagadnień z działu robotyki mile widziana.

Oferujemy

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat ( dla stażystów umowa stażowa.)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie ( odpowiadające kwalifikacjom i zaangażowaniu).

  • Nowoczesne narzędzia pracy.

  • Szkolenia.

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Udział w międzynarodowych projektach w kraju i zagranicą

More Information