Doradca klienta (techniczny) 67 views

Zakres obowiązków

  • Doradztwo techniczne w zakresie systemów okiennych
  • Przygotowywanie szkoleń i prezentacji technicznych/ produktowych oraz przekazywanie klientom aktualnych informacji w zakresie zagadnień technicznych związanych z produktem,
  • Ewidencja i administracja narzędziami przeznaczonymi do obróbki PCV,
  • Weryfikacja reklamacji

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenie i wdrożenie przez dedykowanego opiekuna
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny – dopłaty do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna

Wymagania

  • Podstawowa znajomość programu typu AutoCAD,
  • Odpowiedzialność i samodzielność,
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji czasu pracy,
  • Otwartość i elastyczność w bezpośrednim kontakcie z klientem,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziane doświadczenie w branży okiennej.
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

More Information