Studencka praktyka zawodowa w firmie HEGLA Polska 126 views6 applications

Firma Hegla zaprasza studentów do odbycia praktyk zawodowych! Jeśli jesteś studentem mechaniki i budowy maszyn, mechatroniki,  interesujesz się techniką i chcesz zdobyć cenne doświadczenie w międzynarodowej firmie, ta oferta jest dla Ciebie!

Główne zadania praktykanta:

  • Analiza i tłumaczenie błędów pojawiających się na maszynie
  • Pomoc w procesie rozpatrywania i usuwania zgłoszeń dotyczących usterek maszyn
  • Tworzenie instrukcji obsługi maszyn bazując na niemieckich lub angielskich wzorach
  • Doskonalenie dokumentów dostarczanych wraz z maszyną
  • Tworzenie polskich wersji dokumentacji na podstawie niemieckich/angielskich wzorów

Wymagania:

  • Zainteresowanie techniką / mechaniką / elekryką /mechatroniką
  • Dobra organizacja pracy i dokładność
  • Umiejętność korzystania z narzędzi internetowych
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie, która jest liderem wśród producentów maszyn do przetwórstwa szkła płaskiego.
  • Możliwość nawiązania dłuższej współpracy
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • Wsparcie w trakcie trwania praktyk
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do zajęć na uczelni

Nie przegap szansy na rozwój zawodowy i dołącz do zespołu Hegla!

Hegla – Twoje miejsce na start kariery w technice!

O nas

Od 1976 roku HEGLA jest synonimem wysokiej jakości, wydajnych maszyn i systemów do obróbki szkła płaskiego dostosowanych do indywidualnych potrzeb najbardziej wymagających klientów. Firma stawia sobie za cel zapewnienie kompleksowego, fachowego i indywidualnego doradztwa, w oparciu o partnerskie relacje. Starannie buduje zespół specjalistów, którzy każdego dnia stanowią wartość dla klientów na całym świecie.
Marka HEGLA z pewnością kojarzona jest z najwyższej jakości liniami do rozkroju szkła. W swoim portfolio ma jednak znacznie więcej do zaoferowania. Począwszy od różnorodnych automatycznych systemów magazynowania po zaawansowane systemy sortowania szkła.
Na przestrzeni ostatnich 45 lat firma przeszła ogromną transformację – od dostawcy maszyn do zaufanego partnera, który bardzo często odgrywa kluczową rolę przy projektowaniu całych fabryk.
Firma posiada kilka niemieckich zakładów produkcyjnych. Centrala firmy zlokalizowana jest w Beverungen. Tam znajduje się również największy zakład produkcyjny, w którym powstaje większość maszyn. Dwa kolejne zakłady produkcyjne, również zlokalizowane w Niemczech, to Kretzschau we wschodniej części kraju i Satteldorf w okolicach Stuttgartu. Bardzo ważnym zakładem jest również zlokalizowany za oceanem w Atlancie w USA oddział HEGLA Corp.

W całej grupie HEGLA zatrudnienie znajduje ponad 850 osób. Firma ma oddziały we wszystkich kluczowychrejonach świata i regularnie powstają nowe, lokalne biura, dzięki którym może być jeszcze bliżej swoich klientów, stawiając na wykfalifikowany serwis. W październiku 2021 roku powstał odział HEGLA Polska. Zarząd firmy stale podkreśla, że możliwość współpracy z polskimi firmami to powód do dumy, a branża przetwórstwa szkła w Polsce rozwija się w imponującym, niespotykanym w skali świata tempie.

More Information