STUDENTKA/STUDENT D WSPARCIA TECHNICZNEGO W DZIALE SPRZEDAŻY 36 views1 application

Co oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę-zlecenie.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.
  • Wdrożenie przy wsparciu doświadczonych pracowników.
  • Pracę w przyjemnej atmosferze z ludźmi pełnymi pasji, realizującymi ciekawe projekty.

Nasze oczekiwania:

  • Studenci 3 i 4 roku Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki
  • Komunikatywność, otwartość, łatwość. nawiązywania kontaktów.
  • Mile widziane doświadczenie projektowe oraz w wykonawstwie.
  • Sumienność i dokładność.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i kosztorysowanie osprzętu elektroinstalacyjnego
  • Projektowanie, wycena systemów rozprowadzania instalacji (kanały, listwy kablowe, puszki podłogowe).
  • Projektowanie i kosztorysowanie drobnych tematów z zakresu rozdzielnic niskiego napięcia.
  • Analiza dokumentacji technicznej.
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej.

U nas poznasz normy branżowe, zdobędziesz doświadczenie w projektowaniu systemów rozdzielczych oraz domofonowych, a także będziesz tworzył i analizował kompleksową dokumentację techniczną niezbędną do realizacji projektów w praktyce. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV + list motywacyjny) z dopiskiem „Student – osprzęt”.  Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Legrand Polska jako pracodawca dbający o zasady równego traktowania wszystkich kandydatów pragnie zapewnić, że proces rekrutacji jest prowadzony w sposób sprawiedliwy i niedyskryminacyjny. Niezależnie od wieku, płci, orientacji seksualnej, niepełnosprawności, pochodzenia etnicznego, wyznania czy przekonań politycznych, wszyscy kandydaci będą oceniani wyłącznie na podstawie swoich umiejętności, doświadczenia i kwalifikacji związanych z danym stanowiskiem.

Uprzejmie prosimy o umieszczenie w dokumencie aplikacyjnym treści poniższych klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przez Legrand Polska Sp. z o.o.

W przypadku chęci pozostawienia aplikacji na potrzeby przyszłych postępowań rekrutacyjnych prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli:

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych przez Legrand Polska Sp. z o.o.

Podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne, a w zakresie przewidzianym przez przepisy prawa pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia)  konieczne do realizacji rekrutacji.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami: Przysługują Ci  prawa wynikające z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w tym prawo dostępu do treści danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia, wniesienia sprzeciwu do ich przetwarzania, do przenoszenia danych oraz wycofania zgody na przetwarzanie danych, a także wniesienie skargi do organu nadzorczego.

To jak możesz się z nami skontaktować w celu realizacji swoich praw, cele przetwarzania danych, odbiorcy danych i ich kategorie, okres przetwarzania danych, kategorie przetwarzanych danych i ich źródło dostępne są na stronie:

More Information