Adamietz sp. z o.o. 1503 wyświetleń

Liczba dodanych ofert pracy przez Adamietz sp. z o.o.: 1

Adamietz sp. z o.o.

O nas

Spółka Adamietz specjalizuje się w generalnym wykonawstwie obiektów kubaturowych budownictwa ogólnego, przemysłowego i specjalistycznego, a także w obsłudze projektowej inwestycji przemysłowych i użyteczności publicznych.

Firma powstała w 1994 roku, początkowo jako lokalna i specjalistyczna firma, na przestrzeni lat wyrosła na spółkę budowlaną zdolną podjąć się realizacji każdego projektu budowlanego w Polsce i za granicą. Działalność ukierunkowana jest na generalne wykonawstwo i projektowanie obiektów budowlanych, a także produkcję profili zimnogiętych i płyt warstwowych.

Innowacje są od początku kołem zamachowym rozwoju firmy. Grupa Adamietz opiera się obecnie na silnym zapleczu produkcyjnym w skali niespotykanej na polskim rynku. W połączeniu z wysoko wykwalifikowaną, doświadczoną kadrą managerską i inżynierską, dysponując własnymi brygadami w zakresie prac żelbetowych, montażu konstrukcji, dachów oraz ścian, współpracując z gronem uznanych podwykonawców i profesjonalnych firm specjalistycznych, spółka stała się jednym z liderów branży. Podejmujemy się realizacji projektów inwestycyjnych: od hal magazynowych, logistycznych, przez obiekty użyteczności publicznej, do kompletnych, złożonych zakładów przemysłowych.

Atutem firmy jest kompleksowe podejście poprzez realizację inwestycji także w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Posiadamy w swoich strukturach Zintegrowane Biuro Projektów, które od kilkunastu lat zajmuje się obsługą projektową prestiżowych inwestycji. Od wielu lat nasz kilkudziesięcioosobowy wielobranżowy zespół wspiera krajowych i zagranicznych inwestorów w zamierzeniach inwestycyjnych, przejmując na siebie wszystkie obowiązki związane z zakresem uzyskania pozwolenia na budowę oraz stworzenia niezbędnej dokumentacji w tym specjalistycznych dokumentacji wykonawczych, warsztatowych i technologicznych.

Jeśli chciałbyś dołączyć do grona naszych pracowników, zapoznaj się z bieżącymi ofertami pracy www.adamietz.pl/kariera

Jeśli jesteś otwartym na wyzwania i pracę zespołową studentem to napisz do nas i zgłoś swoje zainteresowanie praktyką lub stażem na adres praca@adamietz.pl

Damy ci szansę zweryfikować wiedzę zdobytą na studiach, poznasz w jaki sposób funkcjonuje firma budowlana i zobaczysz jak realizowane są najciekawsze inwestycje budowlane. Powierzymy ci samodzielne zadania i będziesz się szkolić się u boku ekspertów.

Centrala Strzelce Opolskie

47-100 Strzelce Opolskie