Oferta Biura Karier dla Pracodawców

Szanowni Państwo!

głównym celem współpracy Biura Karier z Pracodawcami jest budowanie wizerunku firmy w środowisku  akademickim, docieranie z informacją o Państwa inicjatywach, a także nawiązywanie relacji ze studentami, doktorantami oraz absolwentami Politechniki Wrocławskiej.

Poniżej znajdą Państwo informacje o inicjatywach Biura Karier oraz społeczności Politechniki Wrocławskiej, w których mogą Państwo wziąć udział.

Ważne terminy dla pracodawców r. akademicki 2023/24

Akademickie Targi Pracy 

Edycja jesień 2023 – 17 października (rekrutacja zakończona) 

 

Edycja wiosna 2024 – 12-13 marca (12 marca – dzień inżynierski, 13 marca – dzień IT) 

  • oferta udziału dostępna od 2-go grudnia na stronie akademickietargipracy.pl lub biurokarier.pwr.edu.pl 
  • otwarcie formularza rekrutacyjnego 8 stycznia 2024
  • rekrutacja do 23 lutego lub do wyczerpania miejsc

Biuro Karierowy Kurs Umiejętności Praktycznych 

Do 20 października – przeprowadzenie badania potrzeb szkoleniowych studentów 

 

Edycja jesienna:  

  • rekrutacja pracodawców od 24 października do 7 listopada 
  • czas przeprowadzenia warsztatów: 27 listopada- 1 grudnia 

 Edycja wiosenna:  

  • rekrutacja pracodawców od 18 marca do 5 kwietnia 
  • czas przeprowadzenia warsztatów: 22 – 26 kwietnia 

cykliczne wydarzenia organizowane przez Biuro Karier

Program mentoringowy

Jeśli na pokładzie firmy są Absolwenci PWr gotowi do dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem z obecnymi studentami zapraszamy do udziału w naszym Programie Mentoringowym.

Cykl BK UP!

BK UP! to cykl bezpłatnych szkoleń dla studentów Politechniki Wrocławskiej realizowanych przez przedstawicieli biznesu, pracodawców i profesjonalistów.

40. Akademickie Targi Pracy

Zapraszamy do udziału w 40-tej edycji Akademickich Targów Pracy, która odbędzie się w dniach 12-13 marca br.

cykliczne wydarzenia społeczności akademickiej PWr

Students’ Science Expo

Wydarzenie ma na celu pokazanie potencjału naukowego studentów, prezentację projektów oraz osiągnięć kół naukowych, a także stworzenie pola do długofalowej, efektywnej współpracy z przedsiębiorstwami oraz instytucjami, stymulującej innowacyjność.

Konferencja Projektów Zespołowych

Konferencja Projektów Zespołowych (KPZ) to inicjatywa, w ramach której przedstawiciele firm z różnych branż zgłaszają tematy, a studenci realizują je ściśle z nimi współpracując.

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Promocja działalności przedsiębiorców wśród społeczności Uczelni w czasie wydarzeń sportowych tj. bieg o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej, Tydzień Sportu Na PWr oraz Międzywydziałowe Mistrzostwa Politechniki Wrocławskiej w różnych dyscyplinach sportowych.

BEST Wrocław

Organizacja, która tworzy most między światem akademickim a biznesem, umożliwiając firmom udział w wydarzeniach studenckich organizowanych we Wrocławiu. BEST Wrocław koordynuje hackathony, festiwale gier, konkursy inżynierskie, sympozja naukowe oraz interaktywny tydzień karier na Politechnice Wrocławskiej.

najnowsze wydarzenia

BEST Mind Challenge 2024:

BEST Mind Challenge to interdyscyplinarny konkurs inżynierski, którego tegoroczna, pierwsza edycja dotyczyć będzie tematyki Fake News. Wydarzenie to łączy w sobie elementy wiedzy inżynierskiej ze znakomitą rozrywką oraz skupia się na rozwijaniu umiejętności logicznego myślenia i kreatywnego podejścia do problemów. To unikalne połączenie tradycyjnego konkursu inżynierskiego z formą escape roomu.

BEST Career Week 2024

BEST Career Week w trakcie tygodnia pełnego warsztatów, prelekcji i wycieczek organizowanych przez firmy partnerskie zapewnia studentom kompleksowe wsparcie w wejściu na rynek pracy, a pracodawcom skuteczną promocję wizerunku i stanowisk pracy.