Szkolenia

Weź udział w jednym ze szkoleń organizowanych przez Biuro Karier i poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania związane z Twoją przyszłością zawodową.  

Oferujemy następującą tematykę szkoleń: 

Tworzenie profesjonalnego CV
Pracodawca poznaje Cię podczas przeglądania Twojego CV – a pierwsze wrażenie ma znaczenie! Masz wątpliwości, co do swojego CV? Nie masz pojęcia czy wspominać o wakacyjnej pracy albo o specyficznych zainteresowaniach? Na szkoleniu dowiesz się jak stworzyć profesjonalne i atrakcyjne CV oraz pozostałe dokumenty aplikacyjne. 

Przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej
Czujesz stres przed pierwszą rozmową rekrutacyjną? Myślisz o tym jak się do nie przygotować? A może zastanawiasz się jak odpowiadać na pytania rekrutera i jak się odpowiednio zachowywać? Podczas szkolenia poznasz sposoby jak zrobić dobre wrażenie na rekruterach oraz dowiesz się co zrobić, aby rozmowa zakończyła się sukcesem! 

Aktywne metody poszukiwania pracy
Uważasz, że przeglądanie ofert pracy na popularnych portalach to jedyna opcja na otrzymanie wymarzonej pracy? Możliwości jest znacznie więcej. Zgłoś się na spotkanie i poznaj sposoby na budowanie sieci kontaktów oraz zdobywanie ofert, tam gdzie ich nie widać. 

Warsztaty z przedsiębiorczości
Myślisz o innowacyjnym biznesie? A może zastanawiasz się co jest bardziej korzystne, umowa o pracę czy własna firma? W trakcie spotkania przekonasz się, że wystarczy jeden dzień na rejestrację firmy. Jednak warto najpierw przemyśleć kilka kwestii. Jakich? Zapraszamy! 

Planowanie kariery edukacyjno – zawodowej
Zastanawiasz się co możesz zrobić, aby w przyszłości ułatwić sobie wejście na rynek pracy? Jak efektywnie wykorzystać czas na studiach? Kiedy warto rozpocząć swoją przygodę z rynkiem pracy? Jak określić swoje mocne strony? W trakcie szkolenia uzyskasz odpowiedź na te oraz inne nurtujące Cię pytania. 

 

Śledź nasze social media by nie przegapić interesujących Cię szkoleń.