Badanie losów zawodowych

Szanowna Absolwentko, Szanowny Absolwencie,

Od 2013 roku prowadzimy badania losów absolwentów. W anonimowej ankiecie, która jest dostępna TUTAJ, prosimy Cię o ocenę jakości kształcenia przez Politechnikę Wrocławską oraz informacje, jak ukształtowała się Twoja sytuacja zawodowa po studiach. Możesz podzielić się z nami swoimi opiniami i uwagami na temat tego, co warto byłoby poprawić.

Dzięki Twoim odpowiedziom dowiemy się czy program i formy nauczania, realizowane przez Uczelnię, w satysfakcjonującym stopniu przygotowały Cię do wejścia na rynek pracy, oraz jak możemy Ci w przyszłości pomóc w rozwoju zawodowym, np. proponując odpowiednią dla Ciebie tematykę studiów podyplomowych bądź ofertę szkoleniową. Dodatkowo Twoja opinia pomoże osobom rozpoczynającym studia, ponieważ dzięki niej będziemy mogli stworzyć jeszcze ciekawsze programy nauczania.

Poświęć nam 10 minut! Możesz mieć wpływ na kształcenie Twoich przyszłych pracowników lub współpracowników 🙂

Badanie możesz wykonać kilka razy, na różnych etapach rozwoju zawodowego.

Link do ankiety Badanie Losów Zawodowych Absolwentów Politechniki Wrocławskiej.

Jeśli już wypełniłaś/eś – serdecznie dziękujemy. Pozostając w kontakcie życzymy wszystkiego dobrego!

Szanowna Studentko, Szanowny Studencie,

Tutaj znajdziesz dokument, który jest niezbędny do dopełnienia formalności związanych z zakończeniem studiów. Wydrukuj go w dwóch egzemplarzach i uzupełnij, zgodnie z Twoją wolą w tej kwestii następnie oba egzemplarze złóż w swoim dziekanacie.

Zachęcamy do pozostania w kontakcie z Biurem Karier. Zapraszamy rownież do powrotu na uczelnię w nowej roli – Mentora. Dzięki rejestracji Twojego profilu na naszym portalu będziesz na bieżąco z ofertami pracy dedykowanymi właśnie Tobie, ciekawymi programami rozwojowymi czy bogatą ofertą szkoleń.

Link do rejestracji