Alergeek Ventures Spółka z o.o. 65 wyświetleń

Obserwuj

Liczba dodanych ofert pracy przez Alergeek Ventures Spółka z o.o.: 3

Alergeek Ventures Spółka z o.o.

O nas

Jesteśmy niewielką firmą działającą w IT konsultingu, mającą w swoich szergach ekspertów z zakresu technologii frontendowych. Wykonujemy ciekawe projekty, które znają studenci (chociażby dostanesie.pl lub INTU). Dajemy szanse młodszym, mniej doświadczonym programistom rozwinąć skrzydła i dobrze poznać świat IT ucząć się u boku najlepszych w branży. Obecnie pracujemy w samym sercu Krakowa,  na ulicy ponikąd oddającej duszę naszej firmy, czyli na Studenckiej, ale jesteśmy otwarci na pracę zdalną, z której są zadowoleni nasi pracownicy z Wrocławia.

Realizowaliśmy projekty już m.in. w takich branżach jak: rozrywka, zdrowie i dobre samopoczucie, narzędzia do zarządzania firmą, edukacja, marketing cyfrowy, technologie dla wydarzeń, a nawet… tworząc zaawansowane technologiczne rozwiązania dla graczy pokerowych. Specjalizujemy się głównie w technologiach frontendowych, które rozszerzamy w zależności od produktu i jego wyzwań.