ATLAS WARD POLSKA SP. Z O.O. 2161 wyświetleń

Obserwuj

Firma nie ma jeszcze żadnych aktywnych ogłoszeń

ATLAS WARD POLSKA SP. Z O.O.

O nas

Atlas Ward Polska to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm z branży budowlanej i polski lider w zakresie budowy obiektów kubaturowych i wielkopowierzchniowych.

Specjalizuje się w budowie parków logistycznych, hal magazynowych, zakładów produkcyjnych, obiektów biurowych i handlowo-usługowych. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, a jej oddziały zlokalizowane są w Krakowie, Szczecinie i Poznaniu. W ciągu 23 lat działalności zrealizowała ponad 730 inwestycji o łącznej powierzchni przekraczającej 4,7 mln m2. Firma stawia na nowoczesne i zrównoważone budownictwo – jest jednostką certyfikującą BREEAM i członkiem Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC.

Wśród klientów Atlas Ward Polska znajdują się m.in. Panattoni, Bridgestone, P3 Logistic Parks, 7R, Autoliv, Dino Polska, Hubergroup Polska, Schumacher Packaging, MLP czy Hillwood.

Praktyki w Atlas Ward Polska

W Atlas Ward Polska budujemy przestrzeń do dynamicznego rozwoju, nabywamy nowe umiejętności i sprawnie wykorzystujemy je przy realizacji wyzwań zawodowych. Jeśli studiujesz budownictwo, architekturę lub kierunki pokrewne i szukasz miejsca, w którym rozpoczniesz pasjonującą ścieżkę zawodową – dołącz do Najszybszego Teamu Budowlanego w Polsce!

Kogo szukamy?

• Studentów każdego roku wyższych uczelni technicznych i ekonomicznych. Preferujemy studentów z kierunków: budownictwo, architektura, mechanika, elektryka, elektrotechnika, bezpieczeństwo i higiena pracy, inżynieria środowiska (klimatyzacja, ogrzewnictwo, instalacje sanitarne, energetyka) i pokrewnych, a także zarządzanie, finanse, księgowość.
  • Osób ambitnych, otwartych na nowe doświadczenia, chętnych do nauki, pełnych energii.

Oferujemy:

• Płatne praktyki dostosowane do Twoich indywidualnych wymagań i możliwości.
  • Udział w realizacji największych inwestycji budowlanych w Polsce.
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami w zakresie budownictwa, projektowania i instalacji.
  • Możliwość odbycia praktyk studenckich wymaganych przez uczelnię.
  • Poznanie specyfiki pracy u lidera generalnego wykonawstwa w Polsce.

Zgłoś się w odpowiedzi na jedną z naszych ofert praktyk lub poprzez stronę www.atlasward.pl/program-praktyk.

Office Photos