Asystent / Asystentka architekta – projektanta 141 views2 applications

Zakres obowiązków

  • wykonywanie pod nadzorem projektanta dokumentacji projektowej na wszystkich etapach inwestycji (projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze),
  • Prowadzenie części formalno-prawnej procesu projektowego,
  • Opracowanie poszczególnych elementów dokumentacji projektowej,
  • Udział w spotkaniach zespołów projektowych, radach technicznych, wizjach lokalnych, inwentaryzacjach w terenie.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Pracę w młodym i otwartym zespole projektowym,
  • Udział w ambitnych zadaniach projektowych dających szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • Uzyskanie praktyki do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Wymagania

  1. Ukończone studia wyższe kierunkowe lub osoby zainteresowane pracą w branży projektowej,
  2. znajomość przepisów Prawa Budowlanego,
  3. Umiejętność pracy w środowisku AutoCad, MS Office, mile widziana znajomość AutoCad Civil 3D,
  4. Umiejętność pracy zespołowej,
  5. Rzetelność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność,
  6. Prawo jazdy kategorii B.

More Information