StahlConst Sp. z o.o. jest nowoczesną i wiarygodną firmą świadczącą usługi w zakresie szeroko pojętego projektowania budowlanego, której działalność skierowana jest głównie na konstrukcje stalowe. Nasze biuro zapewnia kompleksowe rozwiązania na każdym etapie planowania konstrukcji – od koncepcji wstępnej, rozbudowy, adaptacji bądź modernizacji istniejących obiektów, poprzez zaawansowane obliczenia statyczne i wytrzymałościowe, aż na dokumentacji wykonawczej kończąc. W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne, dostępne na rynku oprogramowanie BIM takie jak Tekla Structures, SCIA Engineer, Dlubal RFEM czy IDEA StatiCa, dzięki czemu spełniamy najwyższe wymagania jakościowe naszych klientów.
W związku z intensywnym rozwojem firmy, aktualnie poszukujemy kandydatów do Biura Projektowego we Wrocławiu.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w formie CV w języku polskim lub angielskim/niemieckim.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Zakres obowiązków
- tworzenie modeli konstrukcji stalowych 3D z wykorzystaniem programu Tekla Structures oraz przygotowywanie kompletnej dokumentacji rysunkowej
- opracowywanie szczegółowych rozwiązań konstrukcyjnych
- współpraca z projektantem w zakresie projektowania konstrukcji i opracowywania szczegółowych rozwiązań konstrukcyjnych
Oferujemy
- pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, w młodym i dynamicznym zespole;
miłą atmosferę pracy; - stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę po okresie próbnym;
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego;
- możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
- wsparcie inżynieryjne w zespole;
- kurs języka niemieckiego;
- pakiet Multisport finansowany przez pracodawcę;
Wymagania
- wykształcenie wyższe budowlane (specjalizacja: Konstrukcje Budowlane) lub ostatni rok studiów
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość Eurokodu (inne normy projektowe mile widziane)
- wiedza z zakresu projektowania konstrukcji stalowych, umiejętność konstruowania i obliczania połączeń wg normy EC3
- bardzo dobra znajomość oprogramowania CAD, mile widziana znajomość programu Tekla Structures
- dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
More Information
- Job level junior specialist
- Hourly dimension full time
- Salary not specified USD not-specified Month
- Faculty Faculty of Civil Engineering
- Languages Polish, English, German
- Experience none
- Required documents CV
- Polish required no
- The offer is also available to people with a disability certificate yes