Asystent/ka Projektanta Konstrukcji Budowlanych 41 views

Zakres obowiązków:

  • udział w projektowaniu obiektów przemysłowych, usługowych, biurowych,
  • aktywne wspieranie projektanta na każdym etapie opracowania projektu,
  • współpraca z zespołem architektów w celu koordynacji międzybranżowej,
  • Przygotowanie projektów w zakresie konstrukcji budowlanych,
  • opracowanie rysunków zbrojeniowych konstrukcji żelbetowych
  • opracowanie rysunków wykonawczych konstrukcji stalowych
  • wykonywanie prostych obliczeń inżynierskich.

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną oraz interesującą pracę w rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Wymagania

  • Znajomość oprogramowania typu – CAD/2D/3D (np. AutoCad, Zwcad, Revit, Allplan, Advance Steel itp.)  – temat otwarty
  • Podstawowa znajomość norm (Eurokodów), warunków technicznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • podstawowa wiedza z zakresu projektowania konstrukcji stalowych/żelbetowych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • chęć rozwoju zawodowego od wykonywania rysunków poprzez wykonywanie prostych obliczeń do wykonywania całych modeli obliczeniowych. Minimum chęci do pracy w zakresie wykonywania rysunków

Kontakt dla kandydatów z Ukrainy:

More Information