Asystent Konstruktora 34 views2 applications

Opis stanowiska:

  • montaż nowych maszyn/ części maszyn;
  • demontaż starych maszyn celem pozyskania normaliów;
  • proste mechaniczne przeróbki takie jak wiercenie otworów;
  • wykonywanie layoutów hal i maszyn;
  • wykonywanie rysunków technicznych/ modeli zepsutych części maszyn;
  • nadzorowanie pracy maszyn, analiza pod katem wydajności i awaryjności, prowadzenie statystyk błędów i anomalii;
  • testy maszyn, ustalanie programów dla poszczególnych referencji celem zmaksymalizowania wydajności i zminimalizowania liczby występujących błędów;
  • pozyskiwanie ofert;
  • pomoc w tworzeniu dokumentacji projektowej, w tym rysunków, specyfikacji i raportów;
  • uczestnictwo w spotkaniach projektowych i notowanie uwag;
  • organizowanie dokumentów i materiałów.

Wymagania:

  • w trakcie studiów wyższych technicznych (Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Automatyka i Robotyka);
  • zainteresowanie zagadnieniami automatyki, pneumatyki, itp.;
  • dobra znajomość rysunku technicznego;
  • znajomość programów: Solid Works, AutoCAD, MS Office (mile widziane);
  • znajomość schematów elektrycznych, pneumatycznych (mile widziane);
  • odpowiedzialność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • swobodna komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie;
  • nastawienie na współpracę zespołową.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie;
  • zdobycie doświadczenia w organizacji będącej światowym liderem branży;
  • możliwość rozwoju zawodowego, codzienny kontakt z nowoczesnymi technologiami;
  • pracę w profesjonalnym, doświadczonym zespole;
  • bezpieczne środowisko pracy;
  • parking samochodowy i rowerowy dla pracowników.

More Information