Asystent Programisty – Inż. ds. Uruchomień 1292 views69 applications

Firma ControlTec, to wiodący integrator z obszaru automatyki przemysłowej. Zatrudniamy już ponad 250 specjalistów. Nasz zespół tworzą w głównej mierze inżynierowie m. in.: programiści, projektanci, automatycy, robotycy, elektrycy, konstruktorzy i inni.

Pracujemy na nowoczesnych systemach dedykowanych dla kluczowych branż przemysłu oraz energetyki. Nasze rozwiązania łamią stereotypy klasycznego podejścia projektowego w dziedzinie elektryki i automatyki.

Projektujemy w EPlan, programujemy w Siemens, Allen Bradley, Mitsubishi, Omron, testujemy w oparciu o wymagania Klienta, dobre praktyki, normy i obowiązujące przepisy.  Tworzymy koncepcję od podstaw, projektujemy i wdrażamy kompleksowe systemy, szyte na miarę pod wymagania Klienta. Nasze projekty cechują się klasą wykonania oraz tym, że często są niepowtarzalne.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie paneli HMI
  • Tłumaczenie dokumentacji technicznej oraz oprogramowania dla istniejących urządzeń
  • Programowanie sterowników PLC
  • Opracowanie dokumentacji technicznej dla nowych urządzeń
  • Wsparcie uruchomień maszyn i stanowisk zrobotyzowanych
  • Współpraca z działem konstrukcyjnym i elektrycznym

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z największych spółek na rynku niezależnych integratorów systemów automatyki przemysłowej z 20-letnim doświadczeniem
  • Udział w prestiżowych, różnorodnych projektach dzięki czemu praca jest inspirująca i rozwojowa
  • Realny wpływ na kreowanie własnej ścieżki kariery zawodowej w wybranym kierunku
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach branżowych np. z zakresu mechaniki, automatyki i inne
  • Możliwość budowania kompetencji technicznych również z branż powiązanych poprzez pracę w zespołach realizacyjnych
  • Zwiększanie samodzielności i niezależność na stanowisku w miarę zdobywania doświadczenia
  • Codzienne wsparcie, mentoring oraz feedback od zespołu
  • Elastyczne podejście do godzin pracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej wraz ze wzrostem umiejętności i samodzielności
  • Pracę z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • Propagujemy kulturę pracy opartą na pracy zespołowe
  • Oferujemy zatrudnienie na umowę zlecenie z rozliczeniem godzinowym. Sam decydujesz ile czasu możesz poświęcić na pracę – dni i godziny ustalasz na bieżąco ze swoim opiekunem.

Wymagania:

  • Student kierunków takich jak Automatyka i Robotyka, Mechatronika (oraz pokrewnych)
  • Wysoce rozwinięte kreatywne myślenie
  • Zaangażowanie w pracę, nastawienie na efekt końcowy
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • Chęci do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Dyspozycyjność minimum 16 godzin tygodniowo

Mile widziane:

  • Absolwenci techników (elektronicznych, mechatronicznych i pokrewnych)
  • Podstawowa znajomość sterowników PLC
  • Podstawowa znajomość zasad programowania
  • Znajomość języka niemieckiego

Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Klauzula RODO:

INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez ControlTec sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Rakietowej 33 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail iod@controltec.com.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami
w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych
(w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane
w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 60 dni od momentu zgłoszenia aplikacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 180 dni od momentu zgłoszenia aplikacji. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 360 dni od momentu zgłoszenia aplikacji.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się skontaktować z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail iod@controltec.com.pl.

More Information