Asystent projektanta instalacji elektrycznych 244 views3 applications

Dołącz do naszego zespołu i wspólnie z nami twórz innowacyjne rozwiązania w dziedzinie instalacji elektrycznych!

Zakres obowiązków

Projektowanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
  • Pracę w profesjonalnym zespole ekspertów.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Interesujące projekty w różnych branżach i sektorach.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektrotechnika, automatyka, energetyka).
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość przepisów i norm dotyczących instalacji elektrycznych.
  • Umiejętność obsługi oprogramowania CAD (np. AutoCAD, EPLAN).
  • Dokładność, kreatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego.

More Information