ASYSTENT PROJEKTANTA KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH 597 views15 applications

INFORMACJE O FIRMIE

NIRAS oferuje kompleksowe projektowanie techniczne, zarządzanie inwestycjami oraz specjalistyczne doradztwo techniczne dla firm z sektora spożywczego, browarniczego, napojów, farmaceutycznego i zasobów odnawialnych. Projektując staramy się wykorzystywać najnowsze dostępne technologie przy jednoczesnym uwzględnieniu wymogów ochrony środowiska naturalnego. Nasze projekty realizowane są w zgodzie z obowiązującym prawem polskim i europejskim.
NIRAS stawia na kompleksową obsługę projektów, stąd każdy projekt realizowany jest przez zespół doświadczonych specjalistów typowanych przez kierownika w oparciu o zakres projektu.

OPIS STANOWISKA

  • Opracowywanie projektów konstrukcji stalowych instalacji przemysłowych
  • Przygotowywanie modeli oraz dokumentacji rysunkowej konstrukcji stalowej i żelbetowej
  • Koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów
  • Współpraca z zespołem projektantów i pozostałymi działami firmy w zakresie realizowanych projektów

WYMAGANIA

  • Znajomość pracy w środowisku 2D i 3D, programy AutoCAD/REVIT/Advance Steel
  • Podstawowa wiedza z zakresu projektowania konstrukcji stalowych i żelbetowych w oparciu o Eurokody
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie technicznym

OFERUJEMY

  • Możliwość pracy w wielobranżowym zespole inżynierskim przy ciekawych projektach przemysłowych, zdobycia i poszerzenia doświadczenia zawodowego przy realizacji złożonych obiektów przemysłowych
  • Stabilne warunki zatrudnienia z myślą o długoterminowej współpracy
  • Pracę w zespole posiadającym dużą wiedzę i doświadczenie projektowe i realizacyjne
  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Dostęp do platformy LinkedIn Learning

More Information